עבודות עפר

אם אתם עומדים בפני בניית בית חדש, בוודאי נאמר לכם על ידי הקבלן כי קודם כל הוא חייב לבצע כמה עבודות עפר. כנראה שזה ישמע לכם תהליך מיותר שיבזבז לכם הרבה זמן וכסף, אבל מדובר בתהליך הכרחי וחשוב ביותר. אם לא ברור לכם מהו התפקיד של העבודות האלה ולמה קבלן הבנייה שלכם לא יכול פשוט להתחיל לבנות את הבית שעליו אתם חולמים כבר במשך שנים רבות.

צרו איתנו קשר וקבלן עבודות עפר יחזור אליכם תוך זמן קצר או חייגו: 072-2214047.


שלב ראשון בבנייה


אחד החלקים ההכרחיים לקראת בנייה והקמת תשתיות הוא ביצוע עבודות עפר. עבודות אלו מתבצעות על ידי שלבי הבניהאנשי מקצוע המתמחים בענף הבנייה. הציוד של עבודות עפר כולל בובקטים, מגרדות, מחפרונים, דחפורים, בולדוזרים, טרקטורים ועוד כל מיני מכשירי בנייה שמאפשרים בנייה, סלילה, פינוי של צמחים, חול ואבנים. הכלים שעמם מגיע הקבלן מספיק עמידים על מנת לבצע את העבודות האלה בקלות וביעילות. תוך זמן מה כל המכונות מרימות את העפר והסלעים שמפריעים בדרכם וסוחבות אותם למקום אחר שבו לא יפריעו.

פילוס הדרך של אתר הבנייה התאפשר הודות לכלים המשמשים לביצוע עבודות עפר. כעת ניתן להוביל לאתר הבנייה את הכלים המסייעים להתחלת שלב הבנייה הראשון. מספר משאיות מגיעות לאתר בעודן סוחבות את העגורנים ובמקביל מגיעים גם המנופים ושאר האביזרים שיסייעו בבנייה הפיזית של פיגומי המבנה.

עבודות עפר אחרות


עבודות עפר יכולות להתבצע גם במקרים נוספים, למשל:

  • · עבודות עפר משמשות לחציבה ולהנחת קווי ביוב וצינורות מים. כל הצנרת הזו חשובה ביותר ומהווה תנאי בסיסי למחייה נורמאלית ונוחה. חברה מקצועית המעניקה שירות עבודות עפר מקפידה ללא סטיות וזהירות כדי לא לפגוע בצינורות המים המרכזיים הקיימים ולגרום להצפה.
  • · באמצעות עבודות עפר ניתן גם לחצוב ולהגיע לכל מיני חומרים הדרושים לתהליך הבנייה, כמו למשל חול, חצץ, צמנט וכדומה. חומרים אלו מועברים לבעלי מקצוע מתחום הבנייה שזקוקים להם.
  • · עבודות עפר מסייעות גם לפנות פסולת בניין. פינוי פסולת בנייה עוזר לשמור על הסביבה, במיוחד אם הפינוי של הפסולת מופנה לאתרים המורשים לטיפול בפסולת זו ולמחזורה. הובלת הפסולת מתבצעת על ידי משאית מיוחדת שיש לה מכולת עפר. באמצעות פעולה זו, מובטח כי כל הפסולת והעפר יגיעו אל האתר מבלי לגרום כל נזק בדרך. למעשה חברת העפר נותנת את הפיניש האחרון של עבודות הבנייה, מנקה את השטח ומאפשרת סביבה נקייה מאבק, ככל הניתן.

כמה מילים לסיום


כפי שהבנתם עבודות עפר הן הבסיס שבכל תהליך בנייה. הן מסייעות בעיקר להזיז דברים ממקום למקום, אך יש להם תפקידים נוספים חשובים לא פחות כמו הנחת קווי ביוב וצינורי מים, חציבת משאבים המשמשים לבנייה ופינוי פסולת בניין שהצטברה. עבודות העפר הן היסוד של כל בנייה. זהו שלב שלא ניתן לוותר עליו.

מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית