כך תשמרו על המחשב מפני האקרים ווירוסים

כך תשמרו על המחשב מפני האקרים ווירוסים

לצערנו פעילות התוכנות הזדוניות אינה שוקדת על שמריה ויוצאת אחת לתקופה עם וירוס עדכני שמטרתו העיקרית לפגוע במחשב שלכם, הרבה סיבות הועלו כדי להסביר את הפעילות הזדונית הזו לא ננקוט כאן באצבע מאשימה תנו לדמיון שלכם לנדוד.. כאן במאמר ננסה לתת לכם את הכלים החשובים שעומדים לרשותכם כדי להגן על המחשב שלכם מפני המזיקים הללו.

חומת אש

חומת אש תגן על המחשב שלכם מפני כל הגורמים המזיקים שעשויים להגיע מהרשת ומהאינטרנט. תוכנת firewall קיימת באופן אוטומטי במחשבים עם מערכת הפעלה של Windows XP SP2 ומעלה. אם בביתכם מספר מחשבים דאגו להגן על כל אחד ואחד מהם באמצעות תוכנת firewall ובנוסף עליכם לדאוג לחיבור של חומרת firewall כגון נתב ובנוסף לדאוג לתוכנת firewall על כל אחד ואחד מהמחשבים כדי למנוע הפצה של הוירוס ממחשבה אחד למחשב אחר ברשת הביתית.

לאחר שדאגתם לקיומה של התוכנה כדאי שתשאירו את תוכנת האבטחה דולקת כך תגנו בכל זמן על המחשב שלכם מפני האקרים שעשויים לנסות חדור למחשב שלכם ומחוק לכם אינפורמציה חשובה או לגנוב ממכם  פרטי חיוב וכך לכייס אתכם אולי אף לגרום למחשב שלכן לנזק בלתי הפיך. כך שוודאו שתמיד תוכנת האבטחה פועלת ומגנה מפני האקרים.

מערכת הפעלה

דאגו לעדכן את מערכת ההפעלה שלכם, ישנם עדכונים שלהם חשיבות על בכל הקשור לשמירה על אבטחת מידע ועל עמידות המחשב שלכם, עדכוני מערכות ההפעלה מתעדכנים וכך יודעים לתת מענה כנגד וירוסים עדכניים ופעילויות של האקרים.

דרך קלה לדאוג לעדכונים באופן שוטף הינה לבחור באפשרות של עדכונים אוטומטיים של מיקרוסופט, השתמשו בנתונים המומלצים ודאגו להורדת הנתונים והתקנתם אחת לתקופה שאתה תגדיר.

תוכנת אנטי וירוס

תוכנת אנטי וירוס הינה תוכנה אשר יודעת לזהות ולמנוע תוכנות מחשב זדוניות אשר מטרתן לפגוע במחשב שלכם.

שימוש בתוכנת אנטי וירוס עדכנית על מנת להגן מפני וירוסים ותוכנות ריגול זדוניות. טכנולוגיית אנטי וירוס תסייע למנוע מוירוסים לתקוף את המחשב שלכם. דאגו לעדכן את התוכנה אחת לתקופה כיוון שגם היא מחייבת עדכונים בהתאם למזיקים החדשים שקמים ברשת. גם כאן תוכלו להגדיר עדכונים אוטומטיים אחת לתקופה שתגדירו.

השארת תגובה