המדריך לבחירת דלת כניסה

בין אם הדלת אותה תרכשו משתייכת לקטגוריית דלתות כניסה או דלתות פנים, למראה שלה חשיבות רבה מאחר והיא זו היוצרת את הרושם הראשוני והיא זו המשרה אווירה ראשונית .

תחום עיצוב הדלתות מאפשר לכם משפצי הבתים לתת ביטוי לסטייל הייחודי שלכם, בעיקר מאחר והמגוון הוא רחב ביותר, כך לדוגמה תוכלו לבחור בדלת בעלת מראה עתיק או בעלת מראה חדשני שיתאים כמובן לאופן בו בחרתם לעצב את ביתכם.

דלתות כניסה – טיפים להזמנת דלת כניסה:

לדלת הכניסה חשיבות רבה מאחר והיא חזית הבית והיא יכולה ליצור התפעלות כשם שיכולה ליצור רושם שלילי שלאחר הכניסה לבית יתפרש כי יתכן ומדובר ברושם מוטעה אך עדיין השפעתו ניכרת.

מעבר לכך שקיימת חשיבות רבה לבחירת המראה הנכון של הדלת יש לשים דגש נכבד על בטיחותה של הדלת ועל התאמתה לכניסת הבית שלכם.

העיצוב של דלת כניסה נגזר באופן ישיר מהאופן שבוא הבית מעוצב באופן חיצוני, אם הבית עוצב עם לבנים עתיקות, דלת בסגנון חדשני פחות תתאים, ונניח ושילבתם שיש בבניית ביתכם, סביר להניח שהמראה שהלכתם עליו הוא חדשני יותר ודלת עתיקה סביר להניח שלא תתאים כאן.

כמובן שגם כאן יש הסתייגות לעיתים ניגוד מעודן בין המיושן לחדיש יכול להשתלב מושלם ולכן היעזרו באפשרויות הדמיה הקיימות.

קווים מנחים לבחירת דלתות כניסה:

רוחב דלתות כניסה רחבות שרוחבם עומד על  0.95 מטרים (דלת רגילה ממוצעת עומדת על 0.83 מטרים) עם הגבהה של זכוכית מעל הדלת על מנת לאפשר כניסת אור לבית במהלך שעות היום. דלתות ציר – פופולאריות בשל הרוחב שלהן, דלתות אלו הן לפי הזמנה מראש יכולות להגיע לרוחב של 4 מטרים! אם מדובר בהחלפת הדלת מדדו את הדלת טרם פנייה ליצרן דלתות לקבלת הצעת המחיר, לרוחב הדלת השפעה על מחירה של הדלת לכן ודאו שבמועד קבלת הצעת המחיר בהצעה מצוין רוחבה המדויק של הדלת שלכם כך שלא תהיינה הפתעות.

פשטות – דלת מודרנית תוכל להוות ניגוד מעניין גם בבתים שעוצבו על טהרת הניחוח העתיק.

דלתות צבועות – לצבעה של הדלת השפעה ניכרת.. קחו לדוגמה את הכחול והשחור שמקנים מראה יותר מתוחכם, כחול כהה משתלב מעולה עם בית שחזיתו צבועה בלבן. אם אתם מחפשים קלסיקות כחול או אפור הם בחירה מעולה עבורכם. צבע מוקה למראה יותר מיושן, אדום יקנה מראה יותר עז וכיו”ב..

אחריות ובטיחות – ודאו כי דלת  עומדת בכל הקשור לתקני נעילה הישראליים. (התייעצו עם מנעולן בנושא) וודאו כי המפעל המייצר עומד בתקינה הישראלית מבחינת איכות הייצור. ודאו כי הדלת תחת חוזה אחריות לתקופה הגיונית וודאו מהם השירותים הניתנים במסגרת האחריות, קראו היטב את האותיות הקטנות!

הזמנות – הנטייה הינה לדחות את הזמנת הדלת לשלב הסופי של השיפוץ, טעות!! כשם כתזמינו מבעוד מועד טכנאי מזגנים על מנת שביתכם יהיה ממוזג היטב ביום סיום השיפוץ, הזמינו מתקין דלתות שיתאים את מועד האספקה וההתקנה למועד המתאים לכם, חבל שהבית יהיה מוכן אבל הדלת לא.. קחו בחשבון, זמן אספקת דלת עשוי להיות ארוך בעיקר אם מדובר בהזמנה אישית, היערכו מבעוד מועד.

השארת תגובה