שרוולים לפינוי פסולת

בשל מצוקת הקרקעות ההולכת וגדלה במדינת ישראל ובעולם בכלל, עיקר הבניה מתבצעת לגובה, תוך מתן פתרונות סטנדרטיים משפחתיים או יוקרתיים גם בדירות במבנה משותף, וההבנה כי ריבוי בתים צמודי קרקע יעצימו את מצוקת הדיור ומחיר הקרקעות היקרים ממילא. בשל שיטת הבניה ועבודות הבניין הנישאות לגובה נדרשו גם פתרונות פינוי פסולת יעילים ובטיחותיים יותר מלערום את פסולת הבניין בדליים ולסחוב אותם אל מכולת האשפה השכונתית. מעבר לזמן הרב והמאמץ שהדבר גוזל, מדובר גם בפתרון לקוי מבחינה תברואתית כאשר חומרי בניין העשויים לפלוט רעלים מובלים במעלית או בחדרי מדרגות.

לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 072-2214047

שרוולים לפינוי פסולת נועדו לתת מענה לשתי הבעיות הללו גם יחד ולהבטיח יעילות מרבית של הפועלים העובדים במקום, כאשר זמנם מוקדש לעבודות הבניה ו/או השיפוץ ולא לתחזוקה וניקיון סביבתי. שימוש בשיטת שרוולים לפינוי פסולת מיועדת גם לקבלנים העוסקים בבניית מבנה חדש וגם לבעלי המקצוע העוסקים בעבודות שיפוצים בבנייני דירות או משרדים וכן לקבלנים המובילים פרוייקטים מסוג תמ"א המקובלים היום בכל רחבי הארץ. אין מניעה לשימוש בשיטת עבודה זו גם כאשר מדובר בבניינים רבי קומות או מבנים בעלי גובה חריג, וניתן להתאים את אורכו של השרוול לכל שלבי הבניה מאחר והוא בנוי מחוליות המתחברות וניתנות לפירוק. בצורה זו עם התקדמות הבניה ניתן לבקש שרוולים לפינוי פסולת ארוכים יותר ולא לסכן את העובדים או העוברים והשווים בהשלכת פסולת בניין בשרוול באורך לא מתאים.

שרוולים לפינוי פסולת בנוסף ליעילותם ונוחות פינוי הפסולת שבעבודה אתם, הם גם הדרך הירוקה ביותר לפינוי כל סוגי הפסולת. בהזמנת שרוולים לפינוי פסולת מגיעה גם מכולה בעלת פתח בגודל המתאים, אשר אליה מחברים את השרוול מפתחו התחתון, כאשר כל חיבורי השרוול על כל החוליות שבו בדרך למעלה סגורות ואטומות ואינן מאפשרות בריחת פסולת במסלולה, אלא אל תוך המכולה. כמו כן חברות מקצועיות המעניקות שירות מלא מעבר לאספקת שרוולים לפינוי פסולת ידאגו גם לפינוי המכולה בסופו של יום העבודה לאתר חוקי ומורשה המיועד לפינוי פסולת בניין באופן מסודר, בו הפסולת עוברת תהליכי מיון, מחזור והשמדה על פי צורך, במטרה שלא לסכן גורמים אנושיים או גורמים סביבתיים.

מי שאחראי על פינוי הפסולת בכל תהליכי העבודה, בין אם מדובר בבניה, בין אם בשיפוץ או בפרויקט תמ"א המתאפיין לרוב בחיזוק המבנה ובהוספת קומות ודירות מגורים על גג המבנה, הוא הקבלן המבצע. במידה ואדם פרטי החליט לקחת אחריות על השיפוץ בביתו ולבצע זאת בעצמו ובעזרת בעלי מקצוע (דבר המצריך ידע ומיומנות לא מעטים גם בהיבט הבירוקרטי, ההנדסי וכמובן הביצועי), יהיה עליו גם לקחת אחריות על פינוי הפסולת. בכל עבודה הנישאת אל הגובה הכרחי להשתמש ולהזמין שרוולים לפינוי פסולת ולוודא כי מדובר בחברה אחראית ומקצועית המספקת את השרוולים החזקים, האטומים והבטיחותיים ביותר, ללא סכנת התפרקות שעשויה לעלות באובדן רכוש ואפילו סיכון חיי אדם, וכמובן מבטיחה את פינוי המכולה בקצב ובתדירות שהוסכם מראש ועל פי צורכי הבניה בפועל.

את השרוולים ניתן לרכוש או לשכור, כאשר ההחלטה אם לנהוג כך או אחרת מושפעת מהיקף השימוש כמובן. היה ומדובר בשיפוץ חד פעמי המצריך פתרון לפינוי פסולת עבור פרויקט נקודתי מוטב כמובן לשכור את השירות מחברה שתתקין את השרוולים, תעמיד את המכולה ותדאג לפינוי. כאשר מדובר בקבלנים אשר עוסקים בבניה כמקצוע, מוטב לבחון את האפשרות לרכוש את השרוולים, גם אם הדבר מצריך מעט למידה והתמקצעות באופן התקנתם, בהעמדת המכולה וריקונה לאתר המתאים בסופו של יום.