שיפוצים

נדב ידי זהב

נדב ידי זהב בניהולו של נדב לוי הינו עסק ותיק, בעל מוניטין רב בתחום עבודות גבס, נישות גבס, שיפוצים, עבודות גמר, חידוש חדרי אמבטיה, עבודות צבע ועוד..., יחס אישי ומחירים הוגנים הם הדגל שלנו כבר 10 שנים.


שלום עיצובים בגבס

שלום עיצובים בגבס הינה חברת שיפוצים וגבס המובילה כיום בתחום, אנו מתמחים בשירותי שיפוצים, עבודות גמר, חידוש חדרי אמבטיה, עבודות צבע וגבס ללקוחת פרטיים, עסקיים ומוסדיים, לחברה עשרות לקוחות מרוצים והמלצות.

 


רמי עבודות גבס ושיפוצים

רמי עבודות גבס ושיפוצים מתמחה במתן פתרונות לכל עבודות גמר של הבית, החל מהקמת חדרים חדשים ועד לעיצוב נישות גבס.  התחייבות למחיר שנקבע מראש ואחריות מלאה.

 


שיפוץ הבית מתחיל בתכנון יסודי !

השינויים שאנו עוברים בחיינו עשויים להוות סיבה מצוינת לשיפוץ הבית. כך לדוגמה הורים לילדים בוגרים אשר כעת בוגרים דיושיפוצים על מנת להבין שהבית אינו לונה פארק, אולי זהו הזמן לשיפוץ הבית למראה יותר אלגנטי. שיקולים נוספים יכולים להיות עייפות החומר, הכוונה להתיישנות החומר המרכיב את הבית.

השיפוץ והיקפו יותאם למטרה העומדת מאחורי השיפוץ, יש כאלה שמטרתם הגדלת הסלון, אחרים הוספת חדר בבית, או אולי כניסה נפרדת לנער הבוגר המתגורר במרתף הבית.

לאחר שהבהרתם את מטרותיכם זה הזמן לתכנן באופן ברור את תהליך השיפוץ, כיוון שזה לא יהיה צעד נבון להתחיל שיפוץ בביתכם כשלא ברור עדיין מהו היקף העבודה.

אם תהיו ברורים מראש, סביר שתוכלו לתכנן באופן מיטבי את לו"ז השיפוץ ולא פחות חשוב את עלויות השיפוץ.

נתחיל עם עלויות השיפוץ..

הגדרתם מה דורש שיפוץ בביתכם? מצוין, זהו הזמן לקבל חוו"ד של מומחה אשר יעריך עבורכם סדר גודל של עלויות השיפוץ. כמובן שעבור שיפוץ קל אין צורך לפנות לאדריכלי פנים, אבל אם מדובר בשיפוץ יסודי כדאי בהחלט להתייעץ עם אדריכל פנים או עם קבלן שיפוצים אשר יספקו לכם מידע חשוב ומקצועי אודות שיפוצים הדורשים התערבות הנדסית וכאלו שלא דורשים התערבות הנדסית. ואם לדוגמה יידרש שינוי בתכנון ההנדסי אזי קחו בחשבון ששינוי הנדסי יוכל להתבצע רק ע"י מהנדס בניין המוסמך לביצוע שינויים שידרשו תכנון הנדסי. הייעוץ עם בר סמכא לענייני השיפוצים תאיר עינכם בכל הקשור לעלויות ישירות ועלויות נלוות, ועל הערכה זו בהחלט תוכלו להתבסס בשיקוליכם אם להתקדם עם השיפוץ או אולי עדיף לכם להעתיק מקום מגורכם לבית חדש..

נמשיך עם השיקול שיפוץ לעומת מעבר דירה..

לעיתים עלויות השיפוץ היסודי אינן משתלמות ואולי כדאי לשקול מעבר דירה. טיפ שלנו התייעצו עם מומחה יעריך עבורכם את עלויות השיפוץ באופן כזה שתוכלו לקבל החלטה נבונה, כמו כן גשו למתווכים , לשמאים, לאנשים שאתם מכירים ששיפצו את ביתם לאחרונה, אספו כמה שיותר מידע חיוני שיאפשר לכם להבין בדיוק מה שווי הנכס שלכם כעת מה יהיה שוויו לאחר השיפוץ, מה תהיה עלות רכישת בית חדש כולל כל האופרציה של המעבר וכולל העלות הרגשית אם קיימת בהתנתקות ממקום מגורכם המקומי, הטילו את כל השיקולים בעד מול נגד על כף המאזניים, ראו לאן נטיית הכף וקבלו החלטתכם באופן נבון ולא אמוציונאלי.

החלטתם לשפץ את הדירה שיהיה בהצלחה !

היו שכנים טובים וידעו את שכניכם לגבי השיפוץ המתוכנן  כך שיגלו הבנה וסבלנות לנוכח הרעש העשוי להישמע במהלך השיפוצים.

ושימו לב לפרט הבא שחשוב מאוד -אם מדובר בשיפוץ  כללי ואתם מתגוררים בבית משותף מחובתכם ליידע ולקבל אישור מכל דיירי הבניין לגבי השיפוץ, זאת מאחר ומדובר בחלקים במבנה שהינם משותפים לכולם ( לדוגמה: הגג, הקירות החיצוניים, המקלט, חדר המדרגות, כניסה לבניין, ביוב, חשמל, מים תקשורת, קורות, עמודים וכיו"ב כל אלו יתכן והינם רכוש משותף בדקו היטב לפני כל שינוי שאתם עושים). תוכלו לצפות ב"תכנית בית משותף" אשר קיימת כיום עבור כל הבתים המשותפים החדשים וגם עבור חלק מהבתים המשותפים הישנים, בתכנית מצוין במפורש מה נחשב משותף, והיכן אתם נדרשים לקבל היתר של יתר הדיירים. תוכלו לצפות בתכנית בלשכת רישום מקרקעין ( = טאבו) שבקרבת איזור מגורכם.


מידע מקצועי בנושא שיפוצים
כיצד לשמור על תקציב הגיוני בזמן שיפוצים?
מידע כללי בנושא בעלי מקצוע

כיצד לשמור על תקציב הגיוני בזמן שיפוצים?

החלטת לערוך שיפוץ כללי בבית? קודם כל – בשעה טובה! אין כמו לחדש את האווירה בבית, לרענן קצת את מראה הקירות והרצפה ולזרוק את כל הזבל שאנחנו נוטים לשמור לאורך

קרא עוד ←
עומדים לערוך שיפוץ? כמה עצות לאיתור שיפוצניקים מומלצים
מידע מקצועי בנושא שיפוצים

עומדים לערוך שיפוץ? כמה עצות לאיתור שיפוצניקים מומלצים

החלטתם לשפץ את הבית או בית העסק, את כולו, חלל אחד, ואולי כל מה שנחוץ לכם זה עבודה קטנה, בכל מקרה עכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה למצוא שיפוצניק

קרא עוד ←
שלבים חשובים לפני שמחליטים לשפץ את הבית
מידע מקצועי בנושא חשמלאים

שלבים חשובים לפני שמחליטים לשפץ את הבית

החלטתם שהבית מחייב חידוש ישנם שלבים ברורים אותם עליכם לעבור בבואכם לשפץ את ביתכם! בשלב הראשון עליכם להחליט האם לשפץ, מה עליכם לשפץ ומיהם בעלי המקצוע אותם תצטרכו. לאחר שהתגבשתם

קרא עוד ←