פרגולות, בניית פרגולה

נדב עבודות עץ

נדב עבודות עץ הינה חברה רבת שנות ניסיון בבניית פרגולות, דקים, ורעפים, פרקטים מעץ ועבודות עץ מגונות. אנו נעניק לכם את השירות הטוב ביותר ובמחירים ללא תחרות.


בונים פרגולות

חברת בונים פרגולות מומחים לכל עבודות הפרגולות, דקים וכו'... עבודה מקצועית ושירות אדיב זה הדרך שלנו. אנו מספקים צוות מתקינים מקצועי ואמין הנותן שירות בפריה רחבה.


פרגולות – סוגים ושימושים

פרגולותבארץ שלנו יש חודשים רבים בהם השמש החזקה קופחת על ראשינו, לצד תקופות בהן יורדים ממטרים כבדים. כאשר רוצים ליהנות מהשהות במרפסת או בחצר בכל ימות השנה ובכל תנאי מזג האוויר, מומלץ להתקין פרגולה. פרגולה יכולה לאפשר הגנה הן מפני השמש והן מפני הגשם, והיא תורמת רבות למראה עיצובי יוקרתי.

סוגי פרגולות

פתרונות הצללה קיימים במגוון סוגים ועשויות ממגוון חומרים, כך שכל אחד יכול להתאים פרגולה בהתאם לצרכיו ובהתאם לטעמו העיצובי. לפני שאתם בוחרים פרגולה, רצוי כי תגדירו מה מטרתה, לאיזה צורך היא צפויה לשמש, ומה התקציב העומד לרשותכם.

פרגולות פתוחות

פרגולות המשמשות לצרכי נוי, והן אינן כוללות אמצעי הצללה. פרגולה פתוחה אינה מגיעה עם כיסוי. לצידה קיימת פרגולה פתוחה למחצה, המגיעה עם כיסוי חלקי. היתרון בפרגולה מסוג זה הוא האוורור המתאפשר בהן. על חלק מהן ניתן לשים כיסוי, המשמש בעיקר להגנה בפני הגשם.

פתרונות הצללה חשמליים

פרגולה אשר ניתנת לפתיחה ולסגירה בהתאם לצורך. יתרון גדול קיים במוצר זה, ביכולת לשלוט ברמת ההצללה הרצויה, בזווית ההצללה, ובנוחות ההפעלה. פרגולות מסוג זה מיוצרות ממגוון חומרים. כיום ניתן למצוא פרגולה ממונעת בעיצוב דקורטיבי מרשים. פרגולה חשמלית יכולה להיות עשויה ממגוון חומרים רחב: פרגולה הכוללת גג אשר עשוי PVC או טקסטיל, גג אשר נפתח ונסגר בלחיצת כפתור, ומאפשר הצללה מלאה, חלקית, והימנעות כוללת מהצללה. פרגולה בעלת גג אשר עשוי אלומיניום, ופרגולות מפרש חשמליות.

פרגולה תלויה

מוצר זה מותקן ללא עמודים, דבר אשר מייצר מראה של פרגולה המרחפת באוויר. המוצר מחובר לקיר באמצעות מוטות, מאפשר הגנה מפני מזג האוויר, הצללה מלאה, ואינו גוזל מקום, דבר הנובע מהעובדה שאינו מצריך מוטות על הרצפה. כך גם נמנעת פגיעה במרצפות, דבר המהווה יתרון נוסף לבחירה במוצר. התקנה של פרגולה מסוג זה מחייב התייעצות עם איש מקצוע, אשר יגיע ויוודא כי הקיר עליו אתם מתכננים לתלות את הפרגולה יציב וחזק מספיק על מנת שלאת אותה בבטחה.

פרגולה מבוססת רשתות

פרגולה אשר לרוב עשויה מבסיס עץ, עליו מונחות מוטות עץ היוצרות צורת רשת דקורטיבית. יש רשתות בצורה של ריבועים ויש בצורת מעוינים. רשת זו מאפשרת דקורציה ברמה מאוד גבוהה, גם לאור משחקי האור וצל, הנוצרים מחדירה של השמש דרך הרשת. פרגולה עשויה רשת אינה מספקת הצללה באופן מלא, ורמת ההצללה צלויה בצפיפות המוטות היוצרות את הרשת. לרוב מדובר על שיעור הצללה בטווח של 60%- 80%. היתרון הגדול של פרגולה מסוג זה הוא במראה העיצובי שלה, והיא מאפשרת יצירת מראה כפרי, דקורטיבי, ולהפוך כל חצר או מרפסת למרשימה במיוחד.

פרגולה עשויה רעפים

כאשר מחפשים פתרון הצללה דקורטיבי מסורתי, מומלץ לבחון את האפשרות להתקנת פרגולה עם רעפים. פרגולה זו מאפשרת שילוב עיצובי והשלמה של המראה הביתי. מוצר זה מושלם כהצבה מעל מרפסת צמודה לבית, ועמידותו גבוהה במיוחד, לאור הרעפים המגנים עליו. את פרגולה זו ניתן לבנות תוך שימוש בכמה סוגי עץ, עליו יכסו רעפים מסוגים מגוונים.

פרגולה אלומיניום

פרגולה מסוג זה ניתן לבנות או בצמוד לנכס מגורים, או כיחידה עצמאית בחצר או בגינה. ניתן ליצור פרגולה אשר נתמכת על ידי קיר הבית, ולהוסיף לה שני מוטות תומכים מקדימה, או באם היא מיוצרת כיחידה עצמאית, לבנות אותה על גבי 4 מוטות תומכים. מידת ההצללה בפרגולות אלומיניום תלויה ברמת הצפיפות של רשת ההצללה. פרגולות אלו ניתנות להתקנה במגוון גדלים וצבעים.