פוליש

ניקיון בקליק

ניקיון בקליק הינה חברה שירותית ,מקצועית ואמינה. חברה המתמחה בכל סוגי הניקיון והפוליש אנו מציעים מגוון שירותי ניקיון למגזר הפרטי והעיסקי.


מרכז הפוליש והניקיון

מרכז הפוליש והניקיון הינה חברת הניקיון המובילה כיון בתחום הפוליש אנו מתמחים בשירותי ניקיון ואחזקה ללקוחת פרטיים, עסקיים ומוסדיים, לחברה עשרות לקוחות מרוצים והמלצות.

 


ניקיון שלום&נדב

חברת ניקיון שלשני אחים חרוצים ומקצועיים בתחומם, 10 שנות ניסיון ללא פשרות ועשרות לקוחות מרוצים, אנו מתמחים בכל עבודות הניקיון והפוליש ללקוחות פרטיים.

 


פוליש לרצפה: סוגים שונים ושיטת עבודה

רצפות הן מוצר המתבלה עם השנים, הן כתוצאה מהזזה של רהיטים, חפצים, והן משימוש בחומרי ניקוי שונים. אחת הדרכים פולישלשמור על רצפות ולחדש אותן היא באמצעות ביצוע פוליש לרצפה באופן מקצועי. בחירה של חברה מקצועית לביצוע הפוליש, תבטיח לך רצפה חדישה ומבריקה בזמן קצר.

פוליש לרצפה – מתי מומלץ לבצע?

קיימות מספר סיטואציות בהן מומלץ לבצע פוליש לרצפה. במקרים בהם אתם מבצעים שיפוץ בדירה, אשר החלפת הריצוף אינה נכללת במסגרת השיפוץ, מומלץ לשקול ולבצע פוליש. השיפוץ עצמו יכול גם הוא לפגוע ברצפות, וחבל שבתום השיפוץ תמצאו את עצמכם עם בית חדיש אך רצפות בלויות וישנות. מקרה נוסף בו כדאי לבצע פוליש לרצפות הוא לפני מעבר דירה. במעבר דירה אנשים רבים אוהבים להזמין את השירות, וכך להיכנס לדירתם החדשה, כאשר הרצפות בה נקיות למשעי ומבריקות. מקרה שלישי הוא רצפות אשר היה עליהם בעבר שטיח מקיר לקיר. במקרה והחלטתם להסיר את השטיח הישן, חשוב להזמין שירות פוליש, ל מנת שניתן יהיה להסיר מהרצפות כל שאריות דבק וגבשושיות שונות. פולשי יבריק , יחליק ויחדש את הרצפות.

סוגי פוליש

יש חשיבות בבחירת סוג הפוליש והתאמתו הן לסוג הרצפות והן לצרכים הספציפיים שלכם:

  • פוליש קריסטלי: בפוליש מסוג זה מוחדר החומר הקריסטלי לרצפה. פעולה זו סותמת את כל הסדקים הקיימים ברצפות, אוטמת את כל הסדקים הקיימים, ומחליקה את הרצפה. הפוליש יוצר שכבת הגנה המשמרת את הרצפות לזמן רב חדישות ומבריקות. פעולה זו נעשית באמצעות מכונת פוליש לרצפה מקצועית וכוללת כמה שלבים: בשלב הראשון מתרחשת מריחה של הפוליש על גבי הרצפות. בשלב השני מוחדרת שכת הפוליש לרצפות באמצעות המכונה ולאחר מכן מתבצע שלב יישור והחלקה. בתום פעולת הפוליש הרצפה נשארת ישרה, חלקה ומבריקה.
  • פוליש וקס: פוליש מסוג זה מומלץ לבצע בתדירות של פעם השנה לפחות. את הפוליש מורחים על הרצפות באמצעות מכונה בשם וסקוץ'. לפני מריחת הפוליש יש לייבש היטב את הרצפות.
  • פוליש אקרילי: סוג פוליש נוסף אשר גם הוא מצריך שימוש במכונה מקצועית למריחת הפוליש. מצוין לצורך טיפול ברצפות אשר נשחקו עם השנים, וכתוצאה מגרירה של רהיטים וחפצים. הפוליש מיישר ומבריק את הרצפה עד שנותרת כחדשה.

פוליש מקצועי

בדומה לתחומים אחרים, גם פוליש ניתן לבצע לבד, אך אם חשוב לכם שהתוצאה תראה מקצועית, מומלץ לפנות לחברת פוליש לרצפה מקצועית וותיקה, המיומנת בביצוע הפוליש. חשוב לדעת איזה פוליש מתאים לסוג רצפה כזה או אחר, ועבודת פוליש חובבנית עשויה לגרום אפילו נזק לרצפות. פוליש מקצועי יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף, ולייצר עבורכם רצפה חדישה, מבלי שתאלצו להיכנס להוצאות של החלפת הרצפה כולה. ללא שימוש במכונת פוליש מקצועית התוצאה לא תראה מקצועית.

פוליש היא שיטה באמצעותה ניתן להבריק, להחליק ולחדש מרצפות. באמצעות פוליש ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף, אשר היה נגרם ניקיוןכתוצאה מהחלפת הריצוף לגמרי. אם אתם מתגוררים בבית בו הרצפות בלויות, סדוקות או ישנות, וברצונכם לתת לרצפה שלכם טיפול שיחדש אותה, פנו לאיש מקצוע המספק שירות פוליש וניקיון מקצועי. מקרים נוספים בהם מומלץ לשקול ביצוע פוליש וניקון מקצועי הם מעבר דירה, שיפוץ, השבחת דירה לצורך השקעה וכדומה.

פוליש וניקיון מקצועי

ביצוע פוליש וניקיון יכול להיעשות בכמה וכמה רמות. לנקות לבד יכול כל אחד, ואם מתאמצים ומארגנים מכונת פוליש וחומרים מתאימים, גם פוליש ניתן לעשות לבד באופן חובבני. במידה וחשובה לכם התוצאה, ואתם מעוניינים בפוליש וניקיון מקצועי, מוטב להשאיר זאת למומחים. שירות של פוליש וניקיון יכלול גם את ביצוע הפוליש לרצפות וגם ניקיון יסודי בכל רחבי הדירה או העסק. במסגרת הניקיון תנוקה הדירה כולה: חדרי השינה, סלון, המטבח, חדרי הרחצה.

סוגי פוליש

קיימים שלושה סוגים של פוליש נפוצים: פוליש קריסטל, פוליש וקס ופוליש אקרילי. מבין השלושה הפוליש האקרילי הוא הפופולארי ביותר. פוליש זה מותיר לאחריו את המרצפות נקיות ומבריקות במיוחד, מבלי שנוצרת החלקה על גבי הרצפות. פוליש זה גם עמיד במיוחד ומחזיק לאורך זמן רב. הסוג השני הוא פוליש וקס, עמידותו פחותה מהפוליש הקריסטלי ומחירו נמוך בהתאם. סוג פוליש זה מומלץ לביצוע בתדירות של חצי שנה. סוג הפוליש השלישי, האקרילי, מכיל חומרים אנטי סטאטיים, ומיועד לרוב לשימוש במעבדות, חדרים סטאטיים, ומסייע במניעת התחשמלות.

התאמת סוג הפוליש למרצפות

קיימת חשיבות בהתאמה נכונה של סוג הפוליש למרצפות, וחוסר הבנה בתחום עלול לגרור אחריו נזק ממשי. יש מרצפות אשר לא ניתן לבצע בהן פוליש כלל, קרמיקה וגרניט פורצלן. פניה לאיש מקצוע מיומן בתחום פוליש וניקיון תבטיח לכם עבודה מקצועית ואחריות על ביצוע הפוליש בצורה איכותית ושמירה על המרצפות. לפני שאתם סוגרים עם איש המקצוע, דאגו לוודא כי הוא מספיק מיומן באבחון וביצוע פוליש וניקיון.

ליטוש מרצפות

שירות משלים המוצע על ידי אנשי המקצוע בתחום פוליש וניקיון נקרא ליטוש מרצפות. שירות זה מוצע כאשר מצב הרצפות כ"כ רעוע, שפוליש לבד כבר לא יעזור. רגע לפני שבוחרים להחליף לחלוטין את הרצפות, מומלץ לשקול תהליך של ליטוש. תהליך זה כולל כמה שלבים, סגירה ומילוי חורים, סגירת סדקים, יישור מרצפות, ואטימת החיבורים בין המרצפות. ליטוש מרצפות הוא תהליך מורכב מתהליך פוליש, ומחירו בהתאם, אך לפעמים אין ברירה, ובכל מקרה מחירו יעלה פחות מהחלפת הריצוף לחלוטין.

הכנה לפוליש

על מנת לאפשר ביצוע פוליש וניקון על הצד הטוב, היעיל והמהיר ביותר, מומלץ לבצע הכנה מוקדמת. ההכנה כולל פינוי של כל הרהיטים והחפצים הנמצאים על הרצפה בדירה, ולהשאיר את הדירה נקיה ברמה סבירה, לטובת ביצוע פוליש יעיל. לא ניתן לעשות פולשי בדירה מלאה בחפצים ומלוכלכת מהרגיל.

 


מידע מקצועי בנושא פוליש וניקיון
ניקיון אחרי שיפוץ – כל המידע הנחוץ
מידע מקצועי בנושא ניקיון ופוליש

ניקיון אחרי שיפוץ – כל המידע הנחוץ

כל מי שינסה לבצע ניקיון אחרי שיפוץ במו ידיו יבין מיד כי מדובר בעניין לא פשוט. מטלה זו חייבת להתבצע ע”י בעלי מקצוע מומחים אשר יש ברשותם את הכלים המיוחדים

קרא עוד ←
מיסטר קלינר – מאסטרים בניקיון המשרד שלכם
מידע כללי בנושא בעלי מקצוע

מיסטר קלינר – מאסטרים בניקיון המשרד שלכם

לא מעטים המשרדים בהם על העובדים לנקות את סביבת העבודה שלהם. כעת, תוכלו לפטור את העובדים שלכם ממלאכת הניקיון, ולהפקיד את המלאכה בידי המאסטרים האמיתיים – חברת “מיסטר קלינר”. החברה

קרא עוד ←
כך תתכוננו לניקיונות חג הפסח
מידע מקצועי בנושא ניקיון ופוליש

כך תתכוננו לניקיונות חג הפסח

אם תערכו מראש תוכלו בהחלט להגיע לחג הפסח מאורגנים, מוכנים ובכוחות מחודשים. הקונוטציה הראשונית של חג הפסח הינה בהכנות הכוללות רשימת קניות ארוכה, מתנות לפסח, ארגון הבית והמשפחה, ולקינוח בנקיונות

קרא עוד ←