ניקיון

ניקיון בקליק

ניקיון בקליק הינה חברה שירותית ,מקצועית ואמינה. חברה המתמחה בכל סוגי הניקיון והפוליש אנו מציעים מגוון שירותי ניקיון למגזר הפרטי והעיסקי.


מרכז הפוליש והניקיון

מרכז הפוליש והניקיון הינה חברת הניקיון המובילה כיון בתחום הפוליש אנו מתמחים בשירותי ניקיון ואחזקה ללקוחת פרטיים, עסקיים ומוסדיים, לחברה עשרות לקוחות מרוצים והמלצות.

 


ניקיון שלום&נדב

חברת ניקיון שלשני אחים חרוצים ומקצועיים בתחומם, 10 שנות ניסיון ללא פשרות ועשרות לקוחות מרוצים, אנו מתמחים בכל עבודות הניקיון והפוליש ללקוחות פרטיים.

 


חברת ניקיון: כיצד זה עובד

ספקים שונים מציעים שירותי ניקיון מכל סוג. בעת בחירת חברת ניקיון חשוב לבחון כמה פרמטרים עיקריים:

  • ותק וניסיון – מומלץ מאוד לפנות אל חברה ותיקה בענף. חברה אשר פיתחה מומחיות בעבודות ניקיון שונות, והיא יכולה להתחייב על בסיס ניסיונה כי תוכל לנקות את הנכס שלכם בצורה המקצועית ביותר.
  • צוות עובדים קבוע – חברות ניקיון מעסיקות עובדים לצורך עבודות הניקיון. חברת ניקיון אשר צוות העובדים שלה קבוע מומלצת יותר מאשר חברה אשר צוות עובדיה מתחלף.
  • זמינות – כאשר אתם פונים אל חברה לצורך קבלת שירותי ניקיון, בררו מה רמת הזמינות שלה. וודאו כי החברה תוכל לנקות את המקום בתדירות הרצויה מבחינתכם, ביום ובשעה המתאימים לכם.
  • שירות ללקוחות – נושא חשוב לא פחות הוא רמת השירות הניתנת על ידי החברה. אמנם מקצועיות חשובה, אך לא תרצו להעסיק חברה שלא נוח לכם לעבוד מולה.
  • המלצות – בדומה לתחומים אחרים, גם בתחום הניקיון חשוב לפנות אל חברה אשר לקוחותיה ממליצים עליה. בקשו לשוחח עם לקוחות נוספים, וכך תוכלו להתרשם גם מרמת המקצועיות וגם מרמת השירות.

ניקיון לאחר שיפוץ

שיפוץ הוא תהליך שאנו שמחים בעיקר כשהוא מסתיים. בין אם החלטתם לערוך שיפוץ בבית שלכם ובין אם החלטתם לשפץ את העסק, הדבר כרוך בהרבה עבודה, אשר גוררת בעקבותיה בלגן ולכלוך. בתום השיפוץ המקום נותר מלא אבק, שאריות של טיח על המרצפות, המשקופים והחלונות וכתמים עקשניים מחומרים שונים נותרים בכל מקום. זהו סוג לכלוך שקשה מאוד לנקותו בצורה עצמאית. חברת ניקיון המתמחה בניקיון לאחר שיפוץ תוכל לבצע בקלות את המשימה, בעזרת ציוד מקצועי וחומרי ניקיון מתאימים, ולאפשר לכם לחזור במהרה אל נכס נקי ומצוחצח.

ניקיון לפני מעבר דירה

במידה ואתם צפויים לעבור דירה, חשוב שתוודאו כי הדירה נקיה בסטנדרטים הכי גבוהים שיש. מעבר דירה נעשה לא פעם לדירה אשר דירים אחרים גרו בה לפניכם, ואין ממש דרך בה אתם יכולים לדעת מה מידת הניקיון שהייתה נהוגה בבית. לפני שעוברים לדירה אחרת, ועוד לפני שמעבירים את תכולתם אליה, מומלץ לבצע ניקיון על ידי חברה מקצועית. חברת ניקיון אשר תגיע למקום, תנקה את הדירה באופן יסודי, ותבטיח לכם כניסה נעימה בראש שקט. חברות הניקיון מציעות שירות זה במחירים נוחים, והדבר משתלם מאוד מכל הבחינות.

ניקיון משרדים

אם אתם בעלי עסק או משרד, חשוב כי תוודאו שהמקום נקי בכל עת. ניקיון חשוב לצורך שמירה על בריאות השוהים במקום, לצורך שהות נעימה ונוחה, ולצורך נראות חיובית ומקצועית. חברת ניקיון המספקת שירות של ניקיון משרדים תוכל לפתור אתכם מהעול הכרוך בניקיון המשרד, ולנקות את המקום בתדירות הרצויה לכם.

ליטוש ופוליש לרצפה

שירות נוסף המוצע על ידי חברות רבות המספקות ניקיון מקצועי הינו שירות ליטוש המרצפות והברקתן באמצעות חומרי פוליש. מרצפות זקוקות מידי פעם לניקיון אשר לא ניתן להשיגו באמצעות שטיפה בלבד. הצטברות של לכלוך, היווצרות של כתמים, שריטות אשר נוצרות כתוצאה מהזזה של רהיטים, ותהליך התבלות טבעי של הרצפה, מחייבים טיפול יסודי. חברת ניקיון אשר מומחית בטיפול ברצפה תוכל להעניק לרצפתכם, בין אם בבית ובין אם בעסק טיפול מקיף. תהליך זה כולל שני שלבים עיקריים. בשלב הראשון מתבצע ליטוש של הרצפה, באמצעות מכונת ליטוש מקצועית. בשלב השני מבוצע תהליך פוליש, בהתאמה לסוג המרצפות. קיימים שלושה סוגי פוליש עיקריים: פוליש וקס, פוליש קריסטל ופוליש אקרילי. פניה אל חברת ניקיון מומחית בנושא תבטיח לכם התאמה של סוג הפוליש לרצפה שברשותכם, וביצוע עבודה מקצועית. בתום התהליך רצפת הבית או העסק תראה חדשה ונוצצת.

מעוניינים שנחזור אליכם עם הצעת מחיר?

מלאו את הטופס הבא או התקשרו: 072-2214047


מידע מקצועי בנושא ניקיון
ניקיון אחרי שיפוץ – כל המידע הנחוץ
מידע מקצועי בנושא ניקיון ופוליש

ניקיון אחרי שיפוץ – כל המידע הנחוץ

כל מי שינסה לבצע ניקיון אחרי שיפוץ במו ידיו יבין מיד כי מדובר בעניין לא פשוט. מטלה זו חייבת להתבצע ע”י בעלי מקצוע מומחים אשר יש ברשותם את הכלים המיוחדים

קרא עוד ←
מיסטר קלינר – מאסטרים בניקיון המשרד שלכם
מידע כללי בנושא בעלי מקצוע

מיסטר קלינר – מאסטרים בניקיון המשרד שלכם

לא מעטים המשרדים בהם על העובדים לנקות את סביבת העבודה שלהם. כעת, תוכלו לפטור את העובדים שלכם ממלאכת הניקיון, ולהפקיד את המלאכה בידי המאסטרים האמיתיים – חברת “מיסטר קלינר”. החברה

קרא עוד ←
כך תתכוננו לניקיונות חג הפסח
מידע מקצועי בנושא ניקיון ופוליש

כך תתכוננו לניקיונות חג הפסח

אם תערכו מראש תוכלו בהחלט להגיע לחג הפסח מאורגנים, מוכנים ובכוחות מחודשים. הקונוטציה הראשונית של חג הפסח הינה בהכנות הכוללות רשימת קניות ארוכה, מתנות לפסח, ארגון הבית והמשפחה, ולקינוח בנקיונות

קרא עוד ←