ניקוי שטיחים

שטיחים ללא ספק מסייעים רבות לעיצוב בית חמים ונעים ותורמים רבות לאווירה כללית של הבית. כל מי שמחזיק ברשותו שטיחים בחלל הבית, יודע כי יש צורך לתחזק אותם, הן מבחינת ניקיון יסודי לפחות כל שבוע על ידי שואב אבק או ניעור בחוץ על ידי מקל סבתא המוכר לנו עוד משנים עברו, וגם מידי תקופה מסוימת לשלוח את השטיח לניקוי יסודי על ידי חברות המתמחות בניקוי שטיחים. שטיחים חשופים ביום יום לכפות רגלנו ולסוליות הנעלים שלנו, כך שהם מרבים להתלכלך ביום יום, הן מדריכה עליהם והן כאשר נשפך עליהם משקה נוזלי או אוכל ושלא לדבר על עובדה כי הם צוברים גם אבק. לכן, חשוב לנקות אותם היטב על מנת שהם ישרתו אתכם בנאמנות, הן מבחינת יופי ותרומה לעיצוב הבית והן על מנת שיוכלו לחמם את כפות רגלנו היחפות.

צרו איתנו קשר וקבל הצעת מחר אטרקטיבית במיוחד לניקוי שטיחים, חייגו: 072-2214047.

ניקוי שטיחים
היתרונות בניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקצועי על ידי חברה מוכרת מנוסה בתחום זה, מבטיח לכם כי השטיח יעבור ניקוי יסודי מאבק ולכלוך שהשואב האבק הביתי שלכם אינו מגיע אליו, וגם יותיר את השטיח שלכם רך ונעים למגע ממש כמו חדש. הניקוי ישמור על מרקם הצבעים של השטיח ויוכל להוריד כתמים עקשניים שלא ניתן להוריד אותם עם חומרים ביתיים רגילים. מעבר לכך, כאשר נשפך נוזל על השטיח, בין אם זה קפה או המטרנה של הילד, מעבר לכתם, השטיח יכול לצבור ריחות לא נעימים, כך שניקוי שטיחים מקצועי יוכל לסלק את הריחות הרעים הקיימים בשטיח.

חשוב לציין כי חומרי ניקוי אשר אותם רוכשים בחנויות "עשה זאת בעצמך" לא תמיד יוכלו להועיל עבור כתמים מסוימים, מה שגם כתמים עקשניים לא תמיד יוכלו לרדת עם חומרים אלו. לכן תמיד כדאי לפנות לחברה מקצועי המציעה ניקוי שטיחים יסודי כך תבטיחו כי איש מקצוע ינקה את השטיח באמצעות מכשור וחומרים מיוחדים אשר מתאימים בקפידה לאופי השטיח, לסיבים של השטיח, לגודל של השטיח ובכלל בעל מקצוע ידאג כי השטיח יהיה נקי מקרדית האבק ובקטריות אחרות שמצטברים עם הזמן בחלק הפנימי שלו.

מי יש לבצע ניקוי יסודי של השטיח?

את השטיח מומלץ לנקות לפחות אחת לשבוע על ידי שואב אבק מקצועי וזאת על מנת לנקות את השטיח מאבק ולכלוך, אך לפחות אחת לחצי שנה – שנה, מומלץ לבצע ניקוי שטיחים מקצועי על ידי חברה המתמחה בכך. מראה של שטיח עם כתמים או שטיח דהוי ומוזנח, הוא ללא ספק אינו מראה מלבב, לכן במקרים שהצבתם את השטיח במקום דומיננטי כמו במרכז הסלון, בחדר השינה, במסדרון או בכל מקום בולט אחר, נראה כי השטיח שלכם דורש ניקוי יסודי לעיתים תכופות יותר. כאשר בוחרים בחברת ניקוי, חשוב שלא להתפשר על מקצועיות החברה.

מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר