מצלמות אבטחה

סיקרט מצלמות

סיקרט מצלמות הינה חברה משפחתית העוסקת בתחום מצלמות אבטחה, אזעקות, אינטרקום, קודנים ומנעולים חשמליים.

חברת מצלמות אבטחה גדולה מהמובילות בישראל אנו מתמחים במתן שירותי אבטחה במקצועיות ובמחירים הוגנים.


סוויד מיגון

סוויד מיגון הינה חברת מיגון ומצלמות מוסמכת בעלת עשרות שנים של הצלחה אנו מעניקים שירותי התקנת ומכירת מצלומות במחירים הוגנים ושרות ברמה גבוהה, בעלי ידע וניסיון רב שנים בתחום. מספק מענה לכל סוגי התקלות, מבצע גם התקנה של מצלמות. מענה מקצועי ואדיב.

 מצלמות אבטחה לבית או לעסק

מצלמות אבטחהמצלמות לצורך אבטחת הבית או העסק מעניקות שקט נפשי. יש לא מעט סיבות בגינן מומלץ להתקין מצלמות אבטחה. מצלמות מסייעות לצורך מיגון ולהגדלת תחושת הביטחון. מצלמות אלו יגנו מפני גורמים לא מורשים ולא רצויים, ולא יאפשרו חדירה בלתי מפוקחת למתחם הפרטי שלך. בעזרת מצלמות ניתן לפקח גם על התנהלות בתוך הנכס, בין אם משמש לצרכי מגורים ובין אם לצרכים עסקיים. לא פעם שומעים על אנשי מקצוע אשר הורשו להיכנס לנכס, וביצעו בו פעולות בלתי תקינות. בעזרת מצלמות תוכל לפקח גם על העובדים שלך, ולוודא כי התנהלותם היא לשביעות רצונך, גם בזמנים שאינך נוכח בפועל. מצלמות מסייעות לבקר גם בדיעבד את מה שהתרחש, ויכולות מאוד לסייע בכל מקרה של שוד או גניבה.

מצלמות לבית

שמירה על בטחון האנשים בבית ועל הרכוש המצוי בו היא דבר חשוב ביותר, הן עבור הזמן בו אנו נמצאים בבית, והן עבור הזמן בו אנו נעדרים ממנו. בעזרת מצלמות אבטחה תוכל לחוש שקט ורגוע, כי יש אמצעי פיקוח והגנה. מצלמות המותקנות בתוך הבית ומחוצה לו יאפשרו לך לדעת בכל עת מה עושה המטפלת, לוודא כי המנקה או כל איש מקצוע אחר המצוי בבית לא עובר עבירה, ולפקח כי אף גורם בלתי מורשה לא מנסה לחדור אל הבית.

מצלמות אבטחה בעסק

ישנה חשיבות גדולה בהתקנת מצלמות אבטחה בעסק לצרכים מגוונים. מצלמות אלו יסיעו לך לשמור קודם כל על ביטחון העובדים שלך ועל עצמך. בנוסף מצלמות חשובות לצורך הגנה על הרכוש המצוי במשרד. בעזרת ציוד אבטחה תוכל לוודא כי אף אחד לא יפעל שלא כשורה, בין אם מדובר באנשים אשר עובדים במשרד או בעסק ובין אם גורמים חיצוניים.

לפקח על הנעשה מרחוק

מצלמות מאפשרות יתרון גדול והוא היכולת לצפות גם בזמן אמת וגם בדיעבד בכל הנעשה במקום בו הן מותקנות. אם תתקין מצלמות בבית או בעסק, תוכל לבחון בכל עת ומכל מקום את הדברים. הדבר יאפשר לך לצאת למשרד בראש שקט, ולדעת כי בכל רגע תוכל להסתכל במצלמות באמצעות מחשב ולוודא כי הכול מתנהל על מי מנוחות. מרבית המצלמות כיום מאפשרות גם צפייה ישירה, גם הקלטה של תמונה וגם הקלטת סאונד.

גורם הרתעה מוביל

כאשר גורמים לא מורשים רוצים לבצע פריצה לבית, או אנשי מקצוע שאתה מעסיק ישקלו לפעול בדרך לא כשרה, עצם העובדה כי הם ידעו שמותקנות במקום מצלמות אבטחה כבר יפעל לטובתך. מצלמות אלו מהוות גורם הרתעה, והם יקטינו את הסיכויים לכך שפעולות לא תקינות יתבצעו.

סוגים של מצלמות לצרכי אבטחה

קיימים סוגים רבים של מצלמות אבטחה, וחשוב לבחון את הצרכים ולהתאים את ציוד האבטחה אשר יגן בצורה אופטימאלית. סוג אחד של מצלמות הוא מצלמות נסתרות. מצלמות נסתרות מאפשרות רמת מעקב גבוהה ביותר, והן מותקנות במקומות נסתרים או בתוך חפצים לבקשת הלקוח. סוג אחר של מצלמות הן מצלמות הכוללות שימוש בטכנולוגיית אינפרא אדום. מצלמות אלו מיועדות לצילום גם במהלך היום וגם במצב בו שרוי חושך. סוג נוסף הוא מצלמות זום. מצלמות אלו מאפשרות שליטה מרחוק על כיוון ומרחק הצילום. מצלמות אלו יאפשר צילום מקרוב במידה ויש צורך בזיהוי פנים. לצורך צילום חוץ ניתן להתקין מצלמות כיפה. מצלמות אשר קיימת עליהן הגנה מפני פגעי מזג האוויר. בנוסף קיימות גם מצלמות אבטחה בשם מצלמות גוף. מצלמות יחסית גדולות, אשר מועילות מאוד לצורך גורם ההרתעה.

 


מידע מקצועי בנושא מצלמות אבטחה
מדוע כדאי לרכוש דירה בשכונת פסגות אפק בראש העין החדשה?
מידע כללי בנושא דירות ונדל"ן

מדוע כדאי לרכוש דירה בשכונת פסגות אפק בראש העין החדשה?

תדמיינו לעצמכם את התמונה הבאה. אתם רוכשים דירה בשכונה חדשה, בעיר ותיקה שיש בה את כל השירותים שאתם צריכים, וכל זה במרחק נסיעה קצר ברכב או ברכבת מתל אביב. אתם

קרא עוד ←
כל מה שצריך לדעת על נסיעות שיתופיות
מידע מקצועי בנושא רכבים

כל מה שצריך לדעת על נסיעות שיתופיות

כלכלה שיתופית הפכה להיות הטרנד החזק בשנים האחרונות. אנו חולקים שטחי מגורים באמצעות אתרים כמו Airbnb, משתתפים באותו מרחב משרדי ב  WeWork ומתניידים ברחבי העיר באמצעות אפליקציות של נסיעות שיתופיות.

קרא עוד ←
משאיות למכירה – לקנות משאית להובלות
מידע מקצועי בנושא הובלות

משאיות למכירה – לקנות משאית להובלות

ישנם בעלי מקצוע, שהרכב הוא כלי העבודה העיקרי שלהם. כלי הרכב בו הם משתמשים מהווה את מקור הפרנסה עבורם, בלעדיו הם לא יכולים לבצע את עבודתם. זו הסיבה שהם חייבים

קרא עוד ←