מנעולן

קובי מנעולים - מעולן 24 שעות

מנעולן בעל ניסיון רב בתחוםובאישור משטרת ישראל, שירות מהיר ומקצועי, מתמחה בכל סוגי המנעולים, שירותי פריצה והחלפת מנעולים 24 שעות, שירותי פריצת רכבים, פריצת כספות ועוד...

 


כפיר מנעולים - שירותי פריצת רכבים ושחזור מפתחות

מנעולן מקצועי ומסור, מתמחה בכל נושאי הרכבים משכפול מפתח לרכב ועד לשחזור מפתח לאחר אובדן או גניבה, חברת כפיר מנעולים מתמחה גם כן בכל הקשור לפריצת רכבים ע"י כלים יחודיים לכל רכב.

 


ירון המנעולן - שירותי מנעולנות ופריצת כספות

מחפשים מנעולן ? ירון המנעולן בעל ניסיון רב בענף המנעולים, שירות מהיר ומקצועי, מתמחה בכל סוגי המנעולים והכספות, פריצה והחלפת מנעולים וצילינדרים לכל סוגי הדלתות ועוד..

 


מנעולן – מה תפקידו ומתי תזדקקו לשירותיו

בעלי מקצוע המספקים שירותי מנעולנות יכולים לסייע לכם במגוון סיטואציות ולספק מענה לצרכים רבים. מנעולן הינו אדם אשר הוכשר בביצוע פעולות רבות ומגוונות: שכפול מפתחות, שחזור של מפתחות, החלפת מנגנונים שונים לצרכי נעילה, פריצה של דלת במקרה של נעילה לא רצויה מבפנים או אבדן מפתח, פריצה לרכב, שדרוג מנעולים לצורך הגברת האבטחה, תיקון שלטי רכבים ועוד.

מנעולן מוסמך משטרה

לא כל אדם מורשה באופן אוטומטי לספק ללקוחות שירותי מנעולנות. תחום המנעולנות דורש מאנשי המקצוע לקבל אישור מטעם משטרת ישראל, על מנת שיוכלו לעבוד בצורה חוקית. אישור זה מעיד על הסמכתו של המנעולן, ועל כך שהוא נמצא כשיר לעבודה מטעם המשטרה, ואין לו עבר פלילי. יש לא מעט מנעולנים אשר עובדים ללא אישור זה, וחשוב כי תבקשו מהמנעולן ממנו אתם שוקלים לבקש שירותי מנעולנות כי יציג את אישור המשטרה בפניכם.

שכפול מפתחות

בכל חנות או סניף המעסיק מנעולן תמצאו שירות שכפול מפתחות. שירות זה יאפר לכם להגיע עם מפתח מכל סוג ולקבל מפתח אחד או יותר זהה למפתח שהבאתם. שכפול המפתחות נעשה באמצעות מכונת שכפול מקצועית, אשר תחרוט על גבי מפתח נוסף את זיזי המפתח הקיים ברשותכם. יש מפתחות אשר לא ניתן לשכפל אותם ללא קוד מתאים, כדוגמת מפתחות לדגמי רכבים שונים. שכפול מפתח הוא שירות חיוני, ומומלץ להקפיד ולשכפל כל מפתח המצוי ברשותכם, ולא להישאר עם מפתח אחד בודד. בסיטואציות שכיחות של אבדן מפתח, או שהמפתח אינו מצוי בידכם ברגע בו תזדקקו לו, תשמחו שפניתם אל איש מקצוע במעוד מועד, ודאגתם לשכפל מפתח נוסף.

פריצת רכב

אם יצא לכם בעבר להיתקע מחוץ לרכב שלכם, כאשר אין לכם אפשרות להיכנס אליו, דעו שיש מה לעשות. מנעולן מוסמך ומיומן יוכל להגיע למקום תוך זמן קצר, ובאמצעים מקצועיים לפרוץ עבורכם את הרכב. חשוב מאוד לפנות אל אדם מקצועי ולא לנסות לפרוץ לבד את הרכב. פריצה חובבנית עשויה לגרום נזק לרכב, והיא לא תאפשר לכם גיבוי של חברת הביטוח.

סוגי מנעולים

מנעול לסוגיו השונים נועד לצורך שמירה והגנה על נכס או רכוש. מנעולן מקצועי ידע כיצד להתקין, לתקן או להחליף מנעול מכל סוג. בנוסף יוכל לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את סוג המנעול בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. יש מנעולים המותקנים בדלתות בתים, בחלונות, מנעולים שנועדו לשמור על ציוד או מסמכים המצויים בתוך כספת, מנעולים שנועדו למנוע כניסה לא מורשית לרכב, מנעולים לנעילת אופנוע, אופניים וכדומה. מנעולים נחלקים ל- 3 סוגים עיקריים: מנעולים מכנים, מנעולים אלקטרונים ומנעולים אלקטו- מכניים.

  • מנעולים מכניים – מנעולים אלו הם הנפוצים ביותר למגוון צרכים ושימושים. מנעול זה כולל מנגנון צילינדר מכני – מנגנון בצורת גליל המכיל זיזים מסודרים בסדר ייחודי, אשר רק מפתח מתאים יכול לפתוח אותם. סוג אחר של מנעול מכני נקרא מנעול קומבינציה. מנעול זה נפתח באמצעות סיבוב של חוגה ברצף מסוים.
  • מנעולים אלקטרוניים – מנעולים מסוג זה פועלים ע"י זרם חשמלי, והם כוללים מערכת נעילה אלקטרונית ומערכת לשליטה ובקרה. מנעולים מסוג זה מעניקים רמת אבטחה גבוהה ביותר, והם מונעים אפשרות לשכפול מפתחות, או סכנת אבדן מפתח.
  • מנעולים אלקטרו מכניים – מנעולים הכוללים חלק מכני, אשר אחראי על הפתיחה והסגירה של המנעול, לצד מערכת שליטה אלקטרונית. מערכת זו דורשת הקלדה של קוד או קריאה ביומטרית לצורך פתילת המנעול. גם מנעולים אלו, בדומה למנעולים אלקטרונים ניתנים לחיבור למערכת בקרה.


מעוניינים שנחזור אליכם עם הצעת מחיר?

מלאו את הטופס הבא או התקשרו: 072-2214047


מידע מקצועי בנושא מנעולן ומנעולים
מנעולן בתל אביב
מידע מקצועי בנושא מנעולים

מנעולן בתל אביב

מנעולן הוא בעל מקצוע מבוקש בכל אזור בארץ, אך בתל אביב זמינותו של מנעולן מקצועי בכל שעות היממה הנה חיונית מכמה סיבות “עיר ללא הפסקה” – בתל אביב בתי עסק

קרא עוד ←
כיצד ניתן להמנע מגניבה של חפצים יקרי ערך בבית?
מידע מקצועי בנושא מנעולים

כיצד ניתן להמנע מגניבה של חפצים יקרי ערך בבית?

יותר ויותר אנשים כיום בוחרים לאחסן את החפצים יקרי הערך שלהם בכספת ביתית. פעם היה ניתן לחשוב כי הכספות נחוצות רק בבתים הפרטיים, שכן הפריצה לבתים פרטיים קלה ונגישה יותר.

קרא עוד ←
המדריך לבחירת דלת כניסה
מידע מקצועי בנושא מנעולים

המדריך לבחירת דלת כניסה

בין אם הדלת אותה תרכשו משתייכת לקטגוריית דלתות כניסה או דלתות פנים, למראה שלה חשיבות רבה מאחר והיא זו היוצרת את הרושם הראשוני והיא זו המשרה אווירה ראשונית . תחום

קרא עוד ←