טכנאי מקררים

אם בעבר אנשים היו צריכים להיעזר בגושי קרח או תאי קרח מיוחדים על מנת לקרר את המזון והשתיה שלהם, ולשמור על טריות מזון לאורך זמן, הרי שכיום קיים אצל כל אחד מאתנו בבית מקרר אשר לרוב עושה עבודתו נאמנה. המקרר הראשון (אשר כלל גם תא קירור וגם תא לצורך הקפאה) הומצא על ידי חברת ג'נרל אלקטריק בשנת 1939, ומאז חלו שינויים ופיתוחים אשר הפכו את המקרר להיות מכשיר עמיד במיוחד. יחד עם זאת, בדומה למכשירים חשמליים אחרים, גם במקרר עשויות להיות תקלות. תקלות אשר מצריכות הזמנה של טכנאי מקררים מקצועי. מקררים משמשים גם לצרכים פרטיים וגם לצרכים תעשייתיים, כאשר האחרונים יהיו בעלי נפח גדול יותר.

צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לתיקון המקרר : 072-2214047.

טכנאי מקררים

תקלות נפוצות במקררים

ככול שהמקררים נחשבים להיות מוצרים עמידים, ומיועדים לשמש אותנו כצרכנים למשך שנים רבות, ישנם כמה תקלות אשר עשויות להתרחש מסיבות שונות. יש מקררים יותר איכותיים מאחרים, אשר יכולים לשמש אתכם לשנים רבות וטובות , אך גם כאשר בוחרים מקרר מדגם איכותי, אמין ועמיד במיוחד, עדין הוא אינו חסין לחלוטין מהאפשרות שתיגרם בו תקלה. טכנאי מקררים הוא האיש שיוכל להצביע על המקור לבעיה ולפתור אותה עבורכם.

המקרר עושה רעש מוזר

מרבית המקררים החשמליים כוללים לפחות מנוע חשמלי אחד, מאורר ומדחס חשמלי. במידה והמקרר החל להשמיע רעשים מוזרים, אשר שונים וחריגים מהרעש הקל אותו משמיע מקרר תקין, מצביע הדבר על תקלה באחד מחלקיו. תקלה בחלקים מכניים של המקרר תחייב אתכם להזמין טכנאי מקררים, על מנת שיאמוד את הסיבה המדויקת לתקלה, ויוכל להציע דרכים לפתרונה.

המקרר אינו מספיק מקרר

תקלה נפוצה נוספת מוצרים אלו, המחייבת הזמנה של טכנאי מקררים היא סיטואציה בה המקרר אינו מספק את מידת הקור הרצויה. סיטואציה הפוכה יכולה להיות מקרר אשר פועל בעוצמה חזקה מידי, ומקפיא את כל המזון המצוי בו. ישנם מספר גורמים שיכולים להיות הסיבה לבעיית טמפרטורה. גורם ראשון יכול להיות הזזה בלתי מכוונת של התרמוסטט המצוי בתוך המקרר. סיבה אחרת יכולה להיות עקב העובדה שהמקרר עמוס מידי בפריטים. סיבה אחרת לבעיית טמפרטורה יכולה לנבוע מהעובדה שדלת המקרר לא אטומה במידה הרצויה. כמו כן היווצרות של קרח על גבי דפנות המקרר עשויה להשפיע לרעה על יכולתו לספק קירור בטמפרטורה הרצויה. הזמנת שירות טכנאי מקררים יכולה לבאר לכם את סיבת הבעיה, ולספק לכם פתרונות.

המקרר עובד ללא הפסקה

אם המקרר שלכם עובד בלי הפסקה ובכל זאת אינכם חשים כי הוא מקרר בצורה מספיק יעילה, יתכן וחסר בו גז או שחלה דליפה של גז. תופעה זו עשויה להתרחש באם קיימת תקלה בצנרת של המקרר. במקרה כזה, אם אכן זהו המקור לבעיה, יוכל טכנאי מקררים להגיע ולהחליף את בלון הזג, תוך שהוא מוודא את תקינות הצנרת.

נוזלים מים מהמקרר

עוד תקלה נפוצה במקריים הינה נזילת מים. תקלה זו עשויה להיגרם כתוצאה של חוסר באטימות בדלת המקרר, בעיה בגוף החשמלי של המקרר, או סתימה במגש האידוי. אם קיימת נזילה של כמות מים גדולה, הדבר יכול גם לנבוע מחיבור לקוי של המקרר אל ברז המים. בכל מקרה של נזילה מומלץ לבחון את החיבורים, ולהזמין בדיקה מקיפה שתבוצע על ידי טכנאי מקררים.

תקלה במערכת ההפשרה

מקררים מדגמים חדשים כוללים מערכת הפשרה אוטומטית. תפקידה של מערכת זו הוא למנוע היווצרות של קרח במקפיא. בסיטואציות בהן המקרר מכוון על טמפרטורה נמוכה מידי, המקרר מלא מידי, או ששמתם בו מוצרים חמים, הדבר עשוי לגרור תקלה.