טכנאי מכונות כביסה

בדומה למכשירים אלקטרוניים רבים אחרים, גם מכונת הכביסה שלכם חשופה לתקלות ולליקויים. תקלות אשר יכולות להיגרם כתוצאה מהתיישנות המכונה, התבלות חלקיה או כתוצאה משימוש לא נכון במכונת הכביסה. אמנם תקלה במכונת הכביסה עשויה להיות לא נעימה, אך פניה אל טכנאי מכונות כביסה לרוב תספק מענה על הצורך, ותביא לפתרון הבעיה. חשוב שתכירו טכנאי מקצועי ואמין, שיוכל להיות זמין לכם בכל עת, לכל צרה ותקלה שלא תהיה.

צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לתיקון מכונת הכביסה : 072-2214047.

טכנאי מכונות כביסה

סוגי תקלות נפוצים

  • תקלה בגוף החימום של המכונה – על מנת שמכונת הכביסה תפעל בצורה תקינה, גוף החימום המותקן בה צריך להיות תקין. מטרתו של חלק זה הוא לחמם את המים, על מנת שהכביסה תוכל להתנקות בצורה מיטבית. כאשר קיימת תקלה בגוף החימום, המים לא מתחממים, והכביסה לא יוצאת נקיה. קשה מאוד בעין חובבנית להבחין בסוג תקלה זה, ורק פניה אל טכנאי מכונות כביסה מיומן ומקצועי תאפשר לכם לקבל את האבחנה הנכונה, ולספק לכם פתרון לבעיה.
  • תקלה בתרמוסטט – תרמוסטט הינו חלק אשר תפקידו לוודא ויסות של החום שנוצר מהפעלת המכונה. ויסות זה עוזר לשמור על האנרגיה ולחסוך בחשמל. רכיב פנימי זה יכול להתקלקל, דבר המחייב הזמנת שירות מקצועי של טכנאי מכונות כביסה. על מנת שתוכלו לזהות אם אכן מדובר בתקלה בתרמוסטט, בחנו האם בתום תהליך הכביסה, הכביסה חמה במיוחד. סממן נוסף שיכול להביא להכרה כי מדובר בתקלה בתרמוסטט הוא באם המים לא מתחממים תוך כדי הליך הכביסה. בכל מקרה על מנת לדעת בוודאות כי זו אכן הבעיה, נדרש לפנות אל טכנאי מכונות כביסה.
  • תקלות במסנן (משאבת מים) – מסנן הוא חלק שתפקידו לנקז את המים, ולמנוע שאריות של אבק, לכלוך או חפצים, שנותרו מביצוע כביסה קודמת. חלק זה מורכב מרשת פלסטיק, והוא חשוב מאוד ליכולת של המכונה לפעול בצורה תקינה. תקלות במסנן המים עשויות לגרום להפסקה של פעולת הכביסה, קושי בביצוע תהליך של סחיטה, היווצרות של נזילת מים מסביב למכונה, או כביסה שנראה כי לא עברה תהליך ניקוי כהלכה ו/ או כוללת עליה שאריות סבון בתום התהליך. מומלץ מאוד לנקות את הפילטר לעיתים קרובות. אם הנכם מבצעים פעולה זו, ובכל זאת התקלות נמשכות, תצטרכו להזמין בדיקה יותר מקצועית שתבוצע על ידי טכנאי מכונות כביסה.
  • תקלה בתוף – תוף הוא שמו של כלי הקיבול אליו מכניסים את הכביסה. התוף מסתובב על ציר במהירויות שונות, בהתאם לסוג הפעולה אותה הוא מבצע במסגרת תהליך הכביסה. תקלות בתוף הן שכיחות במיוחד, והן עשויות לגרום למכונה להפסיק לחלוטין את פעולתה, או לפעול במהירות איטית. טכנאי מכונות כביסה יוכל לאבחן אם אכן מקור התקלה בתוף, והאם הדבר נובע מתקלה במנוע התוף, בצירים או ברצועות המחזיקות אותו.

מדוע חשוב לפנות אל טכנאי מקצועי ואמין

תקלה במכונת הכביסה עשויה להיגרם כתוצאה מליקויים שונים. יש ליקויים אשר דורשים החלפת חלקים במכונה, ויש ליקויים שאף דורשים שליחת המכונה לבדיקה מעמיקה במעבדה. לצד ליקויים אלו, ישנם תקלות הנגרמות כתוצאה מלכלוך, תקלות אשר ניתן לפתור יחסית בקלות, מבלי שיהיה צורך בהחלפה של חלקים. פניה אל טכנאי מכונות כביסה מקצועי ואמין תבטיח לכם כי הוא יוכל לזהות במהירות ובקלות את מקור הבעיה, והוא לא יבצע שום פעולה שאין בה צורך. החלפת חלקים במכונת הכביסה שלא לצורך תעלה בצורה משמעותית את עלות התיקון, ולכן נושא האמינות של טכנאי מכונות הכביסה חשוב ביותר. מומלץ לפנות אל טכנאי שקיבלתם עליו המלצות.