הדברה

שי המדביר

שי המדביר הוא מדביר מקצועי אשר מספק ללקוח שירות ללא פשרות, בעל ניסיון ,עמידה בזמנים שירות הגון ומחירים נוחים, 7 שנות מוניטין של איכות ושירות.

 

 


מולטי הדברה והרחקת יונים

מולטי הדברה מונה צוות של חמישה מדבירים מקצועיים ומוסמכים המומחים בהדברת כל סוגי המזיקים. הדברה ללא ריח, הדברה ירוקה ובעלי תעודת יושר מהמשטרה.

 


wow הדברה

חברת wow הדברות מתמחה בכל סוגי ההדברות עם צוות מקצועי אמין והוגן, אנו מתמחים בהדברת מזיקים, טרמיטים,פרעושים, צרעות,כינים. הרחקת יונים, קרציות ומכרסמים, נותנים שירות כלל ארצי ומהיר.

 

קיק הדברות

 קיק הדברות מתמחה בכל סוגי המזיקים לכידת נחשים ועוד.., 10 שנות ניסיון של מקצועיות ושירות אדיב מהטובים ביותר, צרו אתנו קשר וגלו צוות מקצועי ביותר.


הדברה: איזו שיטה הכי כדאי לבחור

היום בעולם יש מגוון של מזיקים שיכולים להיות בגינה, בבית, בגג או בשדות הגידול החקלאיים. בהתאם, פותחו עם השנים הדברהשיטות שונות להדברה של המזיקים הללו. אם גם אתם נתקלים במזיק בסביבתכם, רצוי שתכירו את כל שיטות ההדברה, את התכונות שלהן, ועבור מי הן יעילות.

כך תבחרו בהדברה המתאימה

שיטת הריסוס – שיטת הדברה מהנפוצות ביותר שניתן למצוא כיום. היתרון של ריסוס ברור – הפשטות של הביצוע, בפרט אם גילינו את החרקים הנפוצים בביתנו ואנחנו מעוניינים להיפטר מהם. במידה וגילינו מספר מועט של מזיקים, אנחנו יכולים לרסס אותם בעצמנו. במידה ויש כמות נרחבת של מזיקים, מומלץ כמובן לקרוא למדביר מנוסה, על מנת שימגר אותם מהסביבה שלנו. חשוב לציין, שאם אתם עושים ריסוס נרחב בבית שלכם, צריך להוציא חפצים מסוימים מהבית, ולדאוג לאחר מכן שהבית כולו יהיה מחוטא מהריסוס.

פיזור רעלים – פיזור רעלים היא שיטה נפוצה מאד בטיפול במכרסמים ובסוגים מסוימים של מזיקי עץ. בתחום הרעלים ניתן למצוא שני תתי-סוגים של רעלים. הראשונים הם אלו שמזיקים אך ורק למזיק עצמו. היתרון של רעלים אלו הוא בכך, שהם לא פוגעים בסביבה, לא בבני אדם, ולעתים אפילו לא בחיות המחמד. רעלים אלו ניתן למצוא בעיקר נגד מכרסמים.

לעומת זאת, יש את הרעלים שפוגעים בסביבה כולה, באלו יש עדיין שימוש, בעיקר נגד מזיקים כמו טרמיטים, שעמידים מאד בפני רעלים רבים. לכן, רעל מסוג זה יכול להיות בשימוש אך ורק ברישיון של מדביר מוסמך.

בוחרים בהדברה ירוקה יותר
יש שיטות הדברה שלא פוגעות בסביבה, ואפילו לאו דווקא יפגעו במזיק עצמו, אלא רק יגרשו אותו מתחום הבית שלנו. בשיטות אלו נשתמש בעיקר אם מדובר על מזיקים כמו מכרסמים או יונים, שלאו דווקא נרצה לפגוע בהם, אלא פשוט לגרש אותם.


השיטה האלקטרונית – בשיטה זו, המדביר יוצר גלי קול שנשמעים צורמים במיוחד למזיק. המזיק מזהה את גלי הקול הצורמים, ובאופן טבעי מתרחק מהם. לרוב לאחר תקופה מסוימת הוא כבר "לומד" שלאזור הזה לא כדאי לו להתקרב. היתרון של שיטה זו שהיא לא פוגעת במזיק, ואיננה נשמעת כלל לבני אדם, כך שאתם יכולים להמשיך את חייכם כרגיל.

רשתות בלתי נראות – שיטה זו יעילה אף היא מאד כנגד יונים. פורסים רשת שנראית ליונים שקופה לחלוטין (ואף לעין אדם היא כמעט ולא נראית). היונים מתנגשות ברשת, מבולבלות, ומתרחקות באופן מיידי. לרוב גם אחרי תקופה קצרה הן כבר לומדות לא להתקרב לאותו גג, ולהתרחק מהמבנה לאלתר.מעוניינים שנחזור אליכם עם הצעת מחיר?

מלאו את הטופס הבא או התקשרו: 072-2214047


מידע מקצועי בנושא הדברה
הדברה בצפון ובחיפה
מידע מקצועי בנושא הדברה

הדברה בצפון ובחיפה

קשה לחשוב על אזור גיאוגרפי שאליו לא יגיעו מיני מכרסמים ומזיקים שונים. חברות הדברה הוא שירות שניתן למצוא ברחבי הארץ בדיוק בגלל זה. ג’וקים, נמלים, עכברים וכן הלאה. הרשימה עוד

קרא עוד ←
היתרונות של הדברה אורגנית
מידע כללי בנושא בעלי מקצוע

היתרונות של הדברה אורגנית

אם יש משהו שיכול להחריב את האווירה בערב הנעים שתכננתם לעצמכם, עם בן או בת הזוג ועם סרט טוב בטלוויזיה, עם פיצה בדרך ועם בקבוק יין צונן – זה הופעתם

קרא עוד ←

אורחים לא קרואים-חולדות או עכברים

יישמתם את ההנחיות של החלק הראשון של הכתבה ולצערכם הגעתם למסקנה שאורחים לא קרואים-חולדות או עכברים  אכן התיישבו להם בביתכם, החלק השני של הכתבה יציג בפניכם את האפשרויות שלכם כיצד

קרא עוד ←