גינון

ירון הגנן

ירון הגנן מתמחה בביצוע כל עבודות הגינון. כיסוח, ריסוס עשבית בר,ביצוע עבודות חודשיות, הקמות מאפס ועוד..

שירות מקצועי, אמין ומחירים נוחים.

אצלינו תקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר אטרקטיבי

 


שרון גננות ועיצוב גנים

שרון הוא בוגר מגמת גננות בגן הבוטני, עוסק בבנית גינות ואחזקת גינות, חברתי מתמחה בכל הקשור בעולם הגינון בצורה המקצועית ביותר ע"י שירותי אישי ומחירים זולים.

 


שירן הגנן

עיצוב גינות ודשא סינטטי זה אנחנו למעלה מ-10 שנים. חברת גינון המובילה בישראל, מבצעת עבודות גינון מכל הסוגים, למגזר הפרטי והעסקי, אצלנו תקבלו שירות מקצועי, ליווי בעיצוב הגינה ועוד...

 

שמש עיצוב גינות

חברת שמש עיצב גינות מספקת שירותי גינון מהטובים ביותר ברמה מקצועית ובסטנדרטים גבוהים. אנו מתמחים בעיצוב גינות גג ומרפסות.

 


בחירת גנן – איך לעשות את זה נכון

אחזקת הגינה חשובה כמו תחזוקתו של הבית או כל סביבה אחרת, בה אנו נוהגים לבלות במהלך היום. בבתים רבים משקיעים לא גינוןמעט כסף, בכל הקשור לשיפוץ ותחזוקה אולם נוטים שלא להשקיע כלל בעיצוב הגינה או בתחזוקתה. הגינה העוטפת את הבית היא, בדרך כלל, הדבר הראשון שאנו רואים, כשאנו מגיעים אל הבית, ולכן כדאי שתהיה מושקעת, מטופחת ויפהפייה. כדי לעשות זאת נכון, ניתן להיעזר בשירותיו של גנן מקצועי, שיעזור לנו לשמור עליה לאורך זמן.

אילו עבודות גינון מוצעות לנו על ידי הגנן

תחום הגננות כולל מגוון של שירותים שונים, המתאימים לסוגי הגינות השונות. בין אם מדובר בגינה פרטית או בגינה ציבורית, גנן מקצועי יכול לעזור לנו לטפח אותה ולשמור על המראה הירוק והיפהפה שלה. ענף הגננות מציע לנו מבחר של פתרונות שונים. הקמת גינות ותכנון גינות הן בדרך כלל הפעולות הראשונות, הנדרשות מכל גנן מקצועי. אם אתם עוברים להתגורר בבית חדש, תוכלו להיעזר בשירותיו של הגנן, שיעזור לכם להקים גינה על ידי תכנון מתאים, בהתאם לתנאי השטח וצרכיכם השונים. גם התקנת מערכות ההשקיה השונות בגינה, נטיעת עצים, דשא ואפילו התקנת דקים או פרגולות, יכולות להיות במסגרת השירות המוצע לכם. לאחר שבוצעו פעולות אלו, נדרשת תחזוקה שוטפת. תחזוקה זו, המוצעת באופן קבוע אחת למספר שבועות או בהתאם לצורך, כוללת גיזום או כריתת עצים, כיסוח הדשא, עישוב ודישון ועוד. מבחר האפשרויות עומד לרשותכם, וניתן לבחור בכל אחת מהן על מנת ליהנות מגינה מטופחת ומעוצבת.

כיצד לבחור גנן מתאים

אם אתם מעוניינים להיעזר בשירותיו של גנן, בין אם לצורך תכנון הגינה שלכם ובין אם באופן קבוע, במסגרת פעולות תחזוקה שוטפות, כדאי לכם להתייחס לכמה פרמטרים שונים, על מנת לבחור נכון ומתאים:

  • מידת מקצועיותו של הגנן – ישנם רבים הבוחרים בתחום הגננות כתחביב ומציעים את שירותיהם. אולם, חשוב לזכור כי גינה דורשת ידע רב, ובעיקר גם ידע מקצועי. חשוב להכיר את הצמחים השונים, את מערכות ההשקיה הנדרשות ואופן התאמתן לגינה עצמה, חשוב לדעת כיצד לתכנן את הגינה באופן הנכון ביותר וכיצד לתחזקה כך שתישאר מטופחת לאורך זמן. ועל כן, כדאי לבחור גנן מקצועי, המכיר את התחום היטב. כמובן, שישנן פעולות שונות שאינן דורשות רמת מקצועיות גבוהה, ואתם עצמכם, במידה ותרצו, תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי. אולם, לפחות בשלב הראשון, מומלץ להיוועץ ולהיעזר בגנן מומחה.
  • מגוון ציוד הגינון שברשותו – מכיוון שהגינה דורשת פעולות שונות, הנעשות באמצעות ציוד גינון מסוים, כדאי לוודא כי לגנן שבחרתם יש את כל הציוד המתאים לשם עבודה זו. בין אם מדובר בגיזום השיחים, כיסוח הדשא, טיפול בצמחים או אפילו כריתת העצים, חשוב לוודא כי יוכל לעשות זאת בעזרת ציוד מתאים.
  • התייחסות לעלויות השונות – מלבד הניסיון המקצועי וזמינותו של הגנן, שחשובה לא פחות, כדאי גם להתייחס לעלויות השונות הנדרשות בגין עבודתו. בין אם זו עבודה חד פעמית או תחזוקה שוטפת של הגינה, חשוב לברר מראש כמה תעלה העבודה הנדרשת. במידה ואתם מעוניינים להעסיק את הגנן באופן קבוע, ציינו זאת בפניו ובדקו כמה דורש עבור עבודה זו. במידה ומדובר בעבודה חד פעמית, בקשו גם כן לקבל הצעת מחיר מתאימה.

מידע מקצועי בנושא גינון
מלגזות – פתרון מושלם לשינוע סחורה כבדה
מידע כללי בנושא בעלי מקצוע

מלגזות – פתרון מושלם לשינוע סחורה כבדה

אחד הכלים הנפוצים ביותר לשינוע סחורות כבדות, בין אם זה בתוך או מחוץ למבנים, בין אם זה בין שטחי תפעול שונים, בין אם במקומות אחרים, היא מלגזה. מדובר על כלי

קרא עוד ←
שירותי גבייה מקצועיים לרשויות
מידע כללי בנושא בעלי מקצוע

שירותי גבייה מקצועיים לרשויות

גופי ומוסדות הציבור השונים במדינת ישראל, עירוניים לצד ממשלתיים, מספקים לתושבים ולאזרחים שירותים ציבוריים חשובים על בסיס יום-יומי. שירותים אלו הינם בסיסיים ונצרכים על-ידי כל תושב. ישנה חלוקה בין סוגי

קרא עוד ←
כיצד נבחר אינסטלטור מומלץ?
מידע מקצועי בנושא אינסטלציה

כיצד נבחר אינסטלטור מומלץ?

בטרם הזמנתו, כדאי לבחור בקפידה את האינסטלטור שברצונכם להזמין. כיום ישנה תחרות אגרסיבית, מרובה וקשה כמעט בין כל ענפי השוק, כולל את שירותי התיקונים והתחזוקה הביתיים השונים, ומומלץ לנסות לערוך

קרא עוד ←