ביובית

יש מקרים רבים בהם נראית תופעה של סתימה בצנרת, אשר משפיעה על דירות ובתים. סתימה זו עשויה לנבוע מתקלה מקומית, אך עשויה גם לנבוע מתקלה רחבה יותר, הקיימת בצנרת המרכזית או בקו הביוב המרכזי. בכל מקרה מומלץ להזמין שירות בדיקה של איש מקצוע, אינסטלטור, אשר יגיע ויאבחן את הבעיה, וימליץ על סוג הטיפול היעיל ביותר. במקרים רבים תיקון התקלה באופן מקומי לא יביא לפתרון הבעיה, ויש צורך לטפל במקור הבעיה בצורה מקצועית. הזמנת שירות משאית ביובית הוא פתרון יעיל, מהיר, אשר יוודא כי הבעיה טופלה מהשורש. שירות זה דורש את הציוד המתאים ואת הידע והניסיון לתפעל אותו בצורה הטובה ביותר.

צרו איתנו קשר וקבלן ביובית יגיע אליכם תוך זמן קצר או חייגו: 072-2214047.

ביובית

המומחים ביובית

חברת המומחים הינה חברת המספקת שירותי ביובית בפריסה ארצית, החברה מונה צוות רחב של אינסטלטורים מומחים וצי של ביוביות. לחברה מוניטין רב שנים והמלצות בשפע.

מה היא משאית ביובית?

משאית זו הינה משאית אינסטלציה מקצועית אשר מותקן עליה ציוד מתקדם: צינורות לשאיבה בוואקום (יניקה), מערכת ביובצינורות להזרמת מים (הסנקה) בלחץ גבוהה, מיכל אליו מוזרמים מי השופכין ונוזלים נוספים. משאית אינסטלציה זו מאפשרת פתרון תקלות רבות: פתיחה של סתימות ביוב מרכזיות ומורכבות, ניקוי צנרת ביוב משורשים, שאיבה של מי תהום ממחסנים, מקלטים, מעליות, חניונים. שאיבה של בורות שומן במקומות תעשייתיים, שאיבת בורות מי שופכין ורקב במקומות פרטיים או ציבוריים. לאחר סיום התהליך מובלים השפכים אשר נאגרו במיכל לאזור מורשה לפינוי שפכים ופסולת.

כיצד זה עובד

כאשר יש מצב של הצטברות שפכים, סתימה במערכת הביוב או צורך לניקויה יש להזמין שאת שירות משאית ביובית. המשאית מבצעת שאיבה בלחץ גבוהה של כל תכולת צנרת הביוב. תכולה זו מתנקזת לתוך מיכל הקיבול. לאחר מכן מבוצעת הזרמה של מים לצנרת, על מנת לנקות אותה ולפנות כל שאריות לכלוך או שורשים שהצטברו בה. על המשאית קיימים צינורות בקוטרים שונים, כך שיוכלו להתאים לכל קוטר צנרת.

מתי מומלץ להזמין את השירות

שירות זה מיועד הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים וגופים ציבוריים. לקוחות פרטיים מזמינים את השירות כאשר חלה סתימה בצנרת המרכזית של הבניין, אשר גורמת לתקלות שונות בדירות הבניין. כמו כן מזמינים את שירות זה לצרכי תחזוקה שוטפת, ניקוי צנרת הביוב, על מנת שלא יוצרו סתימות. גופים ציבוריים מזמינים את השירות בכל עת שיש סתימה בצנרת, במקרים בהם הביוב עולה על גדותיו. יש חשיבות גדולה בהזמנת השירות במהירות האפשרית, על מנת לאפשר התנהלות תקינה ולמנוע מפגעים תברואתיים.

תחזוקה לצורך מניעה

ישנה חשיבות גדולה בביצוע תחזוקה שוטפת בקווי הביוב, למניעת מצב של עודף לכלוך אשר יגרור בעקבותיו סתימות קשות. צנרות מרכזיות נוטות לצבור עם הזמן לכלוך רב, וחשוב לא להזניח את הנושא ולנקות את הצנרת מידי תקופה. בעזרת תהליך ההסנקה, ניתן לנקות את צנרת הביוב בלחץ גבוה של מים המוזרמים לצנרת, ולמוסס שאריות לכלוך ושורשים שנתקעו ומפריעים למהלך התקין של הזרימה בצנרת. תהליך זה חיוני הן בבניני מגורים והן בצנרת עירונית.

כיצד לבחור חברה שתספק את השירות

ישנם כמה חברות אשר מספקות את שירות זה, ובבחירת החברה אותה תשכרו חשוב לשים דגש על כמה נושאים עיקריים: ראשית יש לבחור חברה ותיקה, מנוסה, אשר מיומנת בביצוע ניקוי צנרת ביוב. חברה אשר התנסתה בעברה בסוג פעילות זו, והיא מוכשרת לספק שירות מקצועי. שנית יש לוודא שהחברה בעלת כלל הציוד הדרוש לביצוע העבודה. בנוסף, חשוב לבדוק מול החברה האם ניתנת אחריות על העבודה שבוצעה. מרבית החברות מספקות אחריות ויוכלו להתחייב על כך בפניכם. לבסוף מומלץ לבדוק את רמת הזמינות של החברה, על מנת שתוכל לספק פתרון מידי לבעיה.


מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית