אינסטלטורים

המומחים

בחיפושכם אחר פתרונות אינסטלציה מתקדמים – "המומחים" שירותי אינסטלטור מקצועי פריסה ארצית. החברה שלנו הינה חברה מקצועית ואמינה, המבצעת את מיטב העבודות בהתאם לתקנים המחמירים ביותר. החברה פועלת כבר מעל לשני עשורים, והספיקה לצבור קהל לקוחות מרוצים ורזומה עשיר שבא לידי ביטוי בניסיון רב. אנו מעניקים שירות ייחודי וחם לכל הקהל הלקוחות, לצד מקצועיות חסרת פשרות.

 

מולטי אינסטלטור

אניסטלטור מקצועי מומחה לאיתור נזילות ע"י מכשירים מיוחדים בעל תעודות משרד העבודה ותעודת יושר 25 שנה במקצוע, מתחזק חברות אמין וישר...

 


צפריר אינסטלציה

אנו מספקים שרותי אינסטלציה בכל שעה ביממה, 7 ימים בשבוע. וזאת על מנת לאפשר לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

 


יוסי אינסטלציה וצילום צנרת

אינסטלטורים בתל אביב, עם ביובית שתשחרר לכם את הצנרת. כל עבודות הביוב, שאיבות ביוב, פתיחת סתימה, איתור נזילות ובדיקת רטיבות.

 


זוהר האינסטלטור

אינסטלטור- שרות תיקונים וכל עבודות האינסטלציה. 24 שעות ביממה!...

זוהר הוא אינסטלטור מומחה לאיתור נזילות קשות ופתיחת סתימות ע"י מכשור טכנולוגי מתקדם.

 


פורטל האינסטלציה

פורטל האינסטלציה היא חברה אשר מספקת שירותים מתקדמים בכל סוגי האינסטלציה הקיימים. החל משירותי ביובית ועד לאיתור נזילות, כמובן ששירותים פשוטים כמו פתיחת סתימה בשירותים או החלפת ברזים תמצאו גם אצלנו. המוטיב של פורטל האינסטלציה הוא לתת שירות אדיב ומקצועי, תוך כדי דגש על מחירים נמוכים ומשתלמים. אנו מאגדים בפורטל האינסטלציה מגוון רחב של אינסטלטורים בכל רחבי הארץ, אשר יתנו לכם שירות מקצועי בכל רגע נתון.

 


איתור נזקי מים באמצעות גלאי אלקטרוני

אינסטלטורנזקי מים, הם ללא ספק נזקים עצומים שיכולים לגרום נזק רב לקירות הבית ולגרום למחלות וזיהומים רבים, לכן ישר כאשר אתם מזהים רטיבות או פטריית מים על הקיר או התקרה, הזמינו במהירות אינסטלטור שיבצע בדיקה לאיתור נזקי מים. זכרו כי לעיתים גילוי מוקדם יכול להציל אתכם מנזקים חמורים יותר, הכוללים נזקים רציניים לקירות ואף במקרים קיצוניים לקריסה של התקרה או הקיר.


טכנולוגיות חדשניות ושלל פיתוחים


עם התקדמות הטכנולוגיה בתחום האינסטלציה, ניתן למצוא מגוון רב של מכשירים שנועדו לגלות נזקי מים ואף לטפל במהירות בנזילות או בסתימות ללא נזק כלל וכלל וקירות. אחד הפיתוחים החדשניים בתחום זה, הוא גלאי אלקטרוני המסייע לאתר בקלות נזילות בבתים פרטיים, בחצרות, במוסדות, משרדים וכל מבנה אחר. מכשירים אלו יעילים כאשר חלפו הימים ואינכם רואים עוד את כתמי המים, כך שהמכשירים יכולים לאתר גם כתמי עובש פנימיים בקירות. הגלאי יכול לאתר באופן מדויק את מקור הנזילה, שלעיתים אינו נמצא היכן שהרטיבות או כתמי העובש נמצאים.


למה כדאי לאתר כמה שיותר מהר נזילות?


איתור נזילות מים באמצעות גלאי אלקטרוני, יכול לסייע לכם למנוע מקרים בעיתיים שיכולים להיווצר עקב נזילות בקירות הבית ללא צורך בחפירות ובהריסת קירות. צוות בעלי המקצוע שיאתרו את הנזילה יוכלו למצוא בקלות רבה את מקור הבעיה ולהציע לכם פתרונות איכותיים בהתאם לממצאים שנמצאו על הקירות, כך תוכלו לחסוך עלויות רבות ולבצע תיקון במידי ללא הרס רב. זכרו כי גילוי מוקדם יוכל לחסוך לכם את שבירת הקירות ותוכלו לבצע תיקון ממוקד לבעיה עם כמה שפחות הרס לקירות, למרצפות או לקרמיקה בביתכם.
עליכם לדעת כי נזילות יכולות להיות בכל מקום, אם זה במטבח, באמבטיה, בשירותים ובכל מקור מים אחר ואף במקרה שהשכנים מלמעלה סובלים מנזילות, תוכלו לראות כתמי עובש ורטיבות על התקרה בכל מקום בבית. לכן במקרים שכאלה, עליכם לדווח ישירות לשכנים, על מנת שיטפלו באופן מידי בנזילה כדי שלא ייגרם נזק רב לקירות ביתכם.


בדיקת גילוי נזילות, מומלץ לבצע כאשר נכנסים לדירה חדשה


ברוב המקרים כאשר תגיעו לרכוש דירות, מבחוץ הכל ייראה צבוע יפה ואסתטי, אך לעיתים בתוך הקירות יכול להסתתר נזילה חמורה שאינה נראית לעין, בעל דירות מתוחכמים ויכולים בקלות לצבוע כתמי עובש ולמכור דירות עם בעיות צנרת מבלי שתדעו כלל. לכן, דקה לפני שאתם חותמים על חוזה, גם אם מדובר על חוזר שכירות לטווח ארוך או רכישת דירה, מומלץ לבצע בדיקת אינסטלציה מקיפה, על מנת לוודאי כי אין נזילות וגם לבדוק את מצב הצנרת בדירה. עליכם לדעת כי בעיות צנרת הם צרה צרורה ויכולות להוריד את שווי הנכס, לכן טוב תעשו אם תבדקו את הצנרת טרם רכישת הדירה.


כיצד בוחרים בעל מקצוע מיומן לצורך גילוי נזילות?


גילוי נזילות, יש צורך לבצע רק על ידי מכשור חדשני על ידי גלאי מקצועי, לכן וודאו עם בעל המקצוע אם הוא אכן מחזיק במכשור שכזה. וודאו כי הוא אכן אמין ולוקח מחיר אטרקטיבי לבדיקה.


מידע מקצועי בנושא אינסטלטורים
כיצד נבחר אינסטלטור מומלץ?
מידע מקצועי בנושא אינסטלציה

כיצד נבחר אינסטלטור מומלץ?

בטרם הזמנתו, כדאי לבחור בקפידה את האינסטלטור שברצונכם להזמין. כיום ישנה תחרות אגרסיבית, מרובה וקשה כמעט בין כל ענפי השוק, כולל את שירותי התיקונים והתחזוקה הביתיים השונים, ומומלץ לנסות לערוך

קרא עוד ←
אינסטלטור בתל אביב
מידע כללי בנושא בעלי מקצוע

אינסטלטור בתל אביב

ישנן פניות רבות אל אינסטלטור בתל אביב, היות ומדובר ל העיר המרכזית, הגדולה והצפופה בארץ נמצאים בה בניינים ישנים מאוד, המצריכים את ההתערבות של בעלי המקצוע הרבים בעיר בתחום האינסטלציה.

קרא עוד ←
כל מה שרציתם לדעת לגבי ביובית
מידע כללי בנושא בעלי מקצוע

כל מה שרציתם לדעת לגבי ביובית

ביובית היא למעשה רכב אינסטלציה שתפקידו לשאוב בורות ביוב ולנקות קווי ביוב. מדובר ברכב בעל מערכות משוכללות שמאפשרות לבצע שאיבה מסיבית של ביוב ולנקות צינורות ביוב ברמה הגבוהה ביותר. פעמים

קרא עוד ←