איטום גגות

ישנה חשיבות גדולה בביצוע איטום גגות באופן מקצועי. יש להכיר את שלבי הפעולה ולפעול בהתאם לתקנים הנדרשים, אחרת האיטום לא יהיה אפקטיבי. מומלץ לבחור חברת איטום אשר מתמחה באיטום מסוג זה, ותוכל לספק לכם עבודת איטום מקצועית ומהימנה.


האוטמים בישראל

האוטמים בישראל הינה חברת איטום וזיפות גגות מהמובילות בישראל. חברתנו בעלת ניסיון רב הכולל 20 שנות ניסיון, אנו נותנים לכל הלקוחות שלנו עבודה מקצועית ואחריות מלאה.

סוגי התמחות: איטום גגות, זיפות גגות, איטום ביריעות, איטום בהתזה, סיוד גגות, איטום מרפסות ועוד...

אתר הבית: http://local-services.wixsite.com/roofssealing

 


מאור איטום גגות

מאור איטום גגות הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום האיטום והזיפות, אנו עובדים עם כל שיטות האיטום המוכרות ועם חומרי הגלם הטובים ביותר בעולם.

אנו מתמחים בשיטות איטום כגון: איטום גגות ביריעות, איטום בהתזה, סיוד גגות, איטום מרפסות, זיפות גגות ועוד...

אתר הבית: http://maor-roofs.co.il

 


אדל איטום גגות

חברת אדל איטום גגות הינה חברה מקצועית ואיכותית בעלת וותק של 20 שנה בתחום חברתנו תשמח לסייע לכם בכל פתרונות האיטום האפשריים במקצועיות רבה ועמידה בלוח זמנים.

בין היתר חברתנו מציעה מגוון פתרונות איטום במחירים ללא תחרות.

אתר הבית: http://adelroofs.co.il

 


א.א זהר איטום גגות

מחפשים אוטם גגות מוסמך ומקצועי? א.א זהר הינה חברת איטום מהוותיקות בארץ, החברה מתמחה באיטום ביריעות, זיפות וסיוד גגות, איטום בחומרים אקירלים ועוד...

 


יהלום איטום גגות

חברת יהלום איטום גגות  מספקת פתרונות איטום מתקדמים, זיפות וסיוד גגות, אנו מתחייבים אמין ומקצועי, אחריות עד 10 שנים לכל עבודות האיטום, עמידה זמנים ומחירים נוחים.

 שיטות איטום גגות פופולריות

קיימות כמה שיטות באמצעותן ניתן לבצע איטום גגות, כאשר כל אחת מהשיטות מתאימה לצרכים אחרים, ויש לה יתרונות איטום גגותוחסרונות. איטום גגות ביריעות ביטומניות היא אחת משיטות האיטום המקובלות, והיא נחשבת לשיטת האיטום העמידה ביותר.

הכנה לאיטום הגג

לפני שמתחילים בביצוע איטום גגות ביריעות ביטומניות יש צורך לנקות באופן יסודי את הגג, לנקות כל שארית חומר איטום קודם שהיה על הגג, לנקות צמחיה שצמחה פרא בצידי הגג, ושאריות סיד. כמו כן הדרש לפנות מהגג טרום ביצוע האיטום את כל החפצים: הזזת דודים, כבלי אנטנות, פתיחת מרזבים, תיקוני בטון, על מנת שהאיטום יבוצע בצורה הטובה ביותר, ויחזיק מעמד לאורך זמן רב.

מהן יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות הן יריעות חזקות המשמשות בעיקר לצורך איטום של גגות, אך נוהגים להשתמש בהם גם לצורך איטום של רצפות וקירות. לרוב יכלול האיטום בשיטה זו שימוש בשתי שכבות של יריעות. על מנת לאטום גג באמצעות יריעות אלו, מחממים אותם באמצעות מבער ומניחים אותם על גבי הגג.

סוגים של יריעות ביטומניות

קיימים שני סוגים עיקריים של יריעות מסוג זה, האחד עשוי ביטומן משובח בפולימרים מסוג APP, והשני ביטומן משובח בפולימרים מסוג SBS, כאשר הראשון משמש לרוב לצורך איטום קירות והשני לצורך איטום מרתפים. חשוב מאוד להתאים את סוג היריעות הנכון לפי הצורך.

שימוש ביריעות ביטומניות

איטום גגות ביריעות ביטומניות מחייב עמידה בכללים ובתקנים, המתחילים באופן הובלת ואכסנת היריעות. הובלה ואכסנה שלא על פי התקן עשויה לפגוע ביריעות ובאפקטיביות האיטום שלהן. על מנת לאטום באמצעות יריעות אלו יש צורך בהלחמתן לגג באמצעות מבער, כאשר נדרשת חפיפה של 10 ס"מ בין כל שתי יריעות, לצורך שמירה על האיטום.

איטום גגות ביריעות ביטומניות – כל היתרונות

  • עמידות לאורך זמן רב – איטום בשיטה זו עמיד וחזק במיוחד, ואין צורך לחדשו או להחליפו כל מספר שנים. יריעות ביטומניות עמידות לשמש ובפני פגעי מזג האוויר השונים, לא נקרעות או מתבלות. מומלץ להחליף יריעות לאחר תקופה של עשר שנים. בכל שיטת איטום אחרת ההמלצה היא החידוש האיטום כל שנתיים שלוש.
  • יריעות שאינן מתחממות – בניגוד לשיטת איטום כמו הזפת, איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות אינו יוצר חום על הגג ומשליך על המבנה כולו, וזאת לאור צבען הלבן של היריעות. שיטות איטום אחרות דורשות צביעה בלבן, על מנת שלא יחממו את הבניין, דבר הנחסך בעת שימוש ביריעות ביטומניות.

מידע מקצועי בנושא איטום גגות
מלגזות – פתרון מושלם לשינוע סחורה כבדה
מידע כללי בנושא בעלי מקצוע

מלגזות – פתרון מושלם לשינוע סחורה כבדה

אחד הכלים הנפוצים ביותר לשינוע סחורות כבדות, בין אם זה בתוך או מחוץ למבנים, בין אם זה בין שטחי תפעול שונים, בין אם במקומות אחרים, היא מלגזה. מדובר על כלי

קרא עוד ←
שירותי גבייה מקצועיים לרשויות
מידע כללי בנושא בעלי מקצוע

שירותי גבייה מקצועיים לרשויות

גופי ומוסדות הציבור השונים במדינת ישראל, עירוניים לצד ממשלתיים, מספקים לתושבים ולאזרחים שירותים ציבוריים חשובים על בסיס יום-יומי. שירותים אלו הינם בסיסיים ונצרכים על-ידי כל תושב. ישנה חלוקה בין סוגי

קרא עוד ←
כיצד נבחר אינסטלטור מומלץ?
מידע מקצועי בנושא אינסטלציה

כיצד נבחר אינסטלטור מומלץ?

בטרם הזמנתו, כדאי לבחור בקפידה את האינסטלטור שברצונכם להזמין. כיום ישנה תחרות אגרסיבית, מרובה וקשה כמעט בין כל ענפי השוק, כולל את שירותי התיקונים והתחזוקה הביתיים השונים, ומומלץ לנסות לערוך

קרא עוד ←