איך לבחור צבע מתאים לצביעת הסלון ?

איך לבחור צבע מתאים לצביעת הסלון ?

אם אתה מעוניין בסלון או חלל מגורים יפה ומלא צבע פנה לבעל מקצוע בנושא,  ככל הנראה, הצבע שתבחר הוא הגורם המשפיע ביותר שיעזור לך להשיג את המטרה הזאת שכל כך חשובה לאווירה הכללית של הבית.  צבעים יכולים לקבוע את רמת הנוחות והסגנון של חדר. אם נכנסת פעם לחדר כלשהו והרגשת כאילו הקירות סוגרים עליך ומשאירים בכה אווירה לא כל כך נוחה, כנראה שהאשמה תלויה בצבע הקירות. לאחר שתבקר בחנות חומרי הבניין המקומית או במחלקת צבע בחנות גדולה, תיווכח לדעת  שבחירת צבע  מתאים לצביעת הסלון היא משימה לא פשוטה.

יש כל כך הרבה סוגי צבעים של צבע שניתן לקנות בחניות עם מבצעים שונים והנחות, ואופציות העיצוב נראות אין סופיות כמעט ישנו מגוון עצום של חנויות ובעלי מקצוע טובים שיודעים את העבודה ויבצען אותה בזריזות ונאמנות. אנחנו נציג כאן מספר טיפים מועילים שיעזרו לך לבחור לסלון שלך צבע שיכניס חיים והנאה לחלל המגורים שלך.

הוראות

דברים שתזדקק להם:

* צבע

* ראש פתוח

* מברשות צבע

* כלי עבודה לצביעה

טיפ מספר אחת:  צבעים בהירים יותר גורמים לחדר להיראות גדול יותר

אם יש לך חלל מגורים גדול, הרי שצבע כהה יכול לעשות את העבודה בשבילך. אך אם חלל המגורים קטן, מוטב לבחור בגוון בהיר יותר של צבע. העיניים שלנו נוטות להימשך אל החלקים הכהים ביותר של חדר, לכן קירות הצבועים בצבע כהה ייאלצו את קו הראיה שלנו לרדת למטה. כתוצאה מכך, נרגיש כאילו הקירות קרובים אלינו יותר ממה שהם באמת. מצד שני, קירות צבועים בגוון בהיר מאלצים אותנו להרים את המבט כלפי למעלה, והתוצאה היא מראה יותר פתוח ורחב של החדר. אם כן, אלא אם כן יש לכם חלל מגורים גדול במיוחד ואתם מנסים לצמצם את תחושת הגודל שלו, כדאי לכם להשתמש בגוונים בהירים של צבע.

טיפ מספר שתיים: צבע לא חייב להיות בגווני פסטל

פעמים רבות נוהגים להניח שצבע בגוון בהיר משמעו צבע בגוון פסטל. עובדה מעניינת היא  שאפשר אפילו לצבוע קירות בצבע חום ועדיין האפקט יהיה של חלל מגורים פתוח ומאוורר. הגוון של הצבע שבו אתה צובע את החדר אינו קריטי כל כך ממה שחושבים. מה שחשוב הוא בעצם כמות הדילול של הצבע ואופן השימוש בו.  אז אין שום בעיה. אתם יכולים לצבוע ולקשט הסלון שלכם בצבעים חומים, אפורים, סגולים, אדומים וכחולים, אולי אפילו עם בלונים אבל אל תבחרו גוונים כהים וכבדים של הצבעים האלה כדי למנוע את האפקט של חדר לא מאוורר . באופן כללי, נסו לחשוב מהם הטונים שיחזירו את האור הטבעי בחדר ולא יבלעו את האור ויגרמו לכך שהחדר ייראה כהה וקודר. ניתן לקשט עם בלונים לשם אווירה פחות קודרת.

השארת תגובה